Hviezda českého dokumentu Katka: Vychudnutá na kosť a žobre od ľudí

Hviezda českého dokumentu Katka: Vychudnutá na kosť a žobre od ľudí Zdroj: aerofilms.cz
Možno si spomínate na český dokument Katka, ktorý pred pár rokmi valcoval aj naše kiná. Jeho hlavná hrdinka v ňom bojovala so závislosťou od drog a hoci to s ňou vyzeralo nádejne, to ako vyzerá dnes vás asi šokuje.

Režisérke Helene Třeštíkovej sa v roku 2009 podarilo do kín priniesť naozaj jedinečnú snímku. Celých 14 rokov sprevádzala feťáčku Katku jej životom a zachytila život bezdomovkyne a drogovo závislej osoby tak, ako plynul.

Katka počas nakrúcania dokumentu

Zdroj: aerofilms.cz

​Na začiatku nakrúcania mala Katka len devätnásť a za sebou už štyri roky závislosti. Hoci sa za tých 14 rokov niekoľkokrát pokúšala zbaviť drog, natrvalo sa jej to nepodarilo. Ani počas tehotenstva, ani po narodení dcérky Terezky. Na facebooku vznikla aj skupina, ktorá si o Katke pravidelne vymieňa informácie, dokonca aj fotky. A tie aktuálne sú viac ako šokujúce!

Dnes vyzerá takto

Zdroj: facebook

​Katka je na nich vychudnutá takmer na kosť a prepadnutá tvár značí, že závislosti sa nezbavila. Jedna žena ju pred vyše týždňom odfotila na pražskom Karlovom moste, ako kľačí a žobre. Hoci má Katka okolo 40 rokov, na fotkách vyzerá minimálne o dvadsať rokov viac. Mnohí ľudia sa v diskusiách čudujú, že po toľkých rokoch závislosti od heroínu stále žije. Iných zase zaujíma, čo sa stalo s jej dcérkou Terezkou. Tá by mala mať deväť rokov a žiť so svojou babičkou.

Zdroj: facebook

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:00 Noviny TV JOJ
05:55 Krimi
06:30 Noviny TV JOJ
06:05 Ninja Factor USA IV.
06:50 Simpsonovci XXIV.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:10 TOP STAR
05:25 PÁLI VÁM TO
06:15 NOVÉ BÝVANIE
05:20 Robošváb IV.
05:45 Sherm a jeho mikróby
06:00 Tučniak Pecola
05:55 Ríše hraček
07:35 Neřízená střela
09:20 V tátově stínu