Mačacia žena sa bude vydávať: Takto vyzerá jej o 20 rokov mladší snúbenec

Mačacia žena sa bude vydávať: Takto vyzerá jej o 20 rokov mladší snúbenec Zdroj: Getty Images
Pred pár mesiacmi prechádzali krízou a teraz si povedia svoje áno. Možno ste netušili, že práve tento muž to ťahá s plastikovou maniačkou už dlhých štrnásť rokov!

Jocelyn Wildenstein (71) sa preslávila svojou plastikami znetvorenou tvárou a túžbou po mačacom výzore. Obrovské peniaze, ktoré do zákrokov roky vrážala získala od prvého manžela, miliardára Aleca Wildensteina. Odhaduje sa, že cesta k mačaciemu výzoru ju stála už neuveriteľné štyri milióny dolárov.

Tomuto mužovi povie ÁNO

Pri pohľade na túto starnúcu plastikovú príšeru si možno poviete, že jej výzor by starostlivo odradil všetkých mužov. Sú však takí, ktorých jej zjav priťahuje, teda minimálne jeden, ktorý s ľudskou šelmou tvorí pár už štrnásť rokov! Toto je on.

Zdroj: Getty Images

50-ročný módny dizajnér Lloyd Klein pokľakol pred svojou vyvolenou a prekvapil ju 32- karátovým diamantovým snubným prsteňom s ohromnou hodnotou, ktorý dokonca sám navrhol. Jeho presnú hodnotu tvorca neprezradil, ale za všetko hovoria bodyguardi, ktorí ho vložia do trezoru a strážia, keď ho budúca pani zloží z prsta.

https://www.instagram.com/p/BXPDeT_BBEP/?hl=en&tagged=jocelynwildenstein 

Napriek tomu, že sa dvojica prednedávnom pohádala tak, že sa to skončilo bitkou a súdom, sú si zjavne súdení. “Má niečo, čo nemá žiadna iná. Je kúzelná, má uhrančivý pohľad a nádherné telo,” opisuje svoju lásku návrhár. Nuž, posúďte sami…

 

Zdroj: Daily Mail

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

08:20 SKUTOČNÉ PRÍBEHY
09:30 POLICAJTI V AKCII
10:35 Extrémna premena II.
08:30 Simpsonovci XX.
09:55 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela
10:20 MacGyver
06:30 X Factor Veľká Británia XIII.
08:45 Nákupné maniačky
10:05 NOVÉ BÝVANIE
08:30 Rozprávky Bolka a Lolka
08:40 Oskar v balóne
08:55 Medzi nami zvieratkami
07:45 Žena z mých snů
09:30 Černí baroni
11:20 Brána válečníků