Mačacia žena sa bude vydávať: Takto vyzerá jej o 20 rokov mladší snúbenec

Mačacia žena sa bude vydávať: Takto vyzerá jej o 20 rokov mladší snúbenec Zdroj: Getty Images
Pred pár mesiacmi prechádzali krízou a teraz si povedia svoje áno. Možno ste netušili, že práve tento muž to ťahá s plastikovou maniačkou už dlhých štrnásť rokov!

Jocelyn Wildenstein (71) sa preslávila svojou plastikami znetvorenou tvárou a túžbou po mačacom výzore. Obrovské peniaze, ktoré do zákrokov roky vrážala získala od prvého manžela, miliardára Aleca Wildensteina. Odhaduje sa, že cesta k mačaciemu výzoru ju stála už neuveriteľné štyri milióny dolárov.

Tomuto mužovi povie ÁNO

Pri pohľade na túto starnúcu plastikovú príšeru si možno poviete, že jej výzor by starostlivo odradil všetkých mužov. Sú však takí, ktorých jej zjav priťahuje, teda minimálne jeden, ktorý s ľudskou šelmou tvorí pár už štrnásť rokov! Toto je on.

Zdroj: Getty Images

50-ročný módny dizajnér Lloyd Klein pokľakol pred svojou vyvolenou a prekvapil ju 32- karátovým diamantovým snubným prsteňom s ohromnou hodnotou, ktorý dokonca sám navrhol. Jeho presnú hodnotu tvorca neprezradil, ale za všetko hovoria bodyguardi, ktorí ho vložia do trezoru a strážia, keď ho budúca pani zloží z prsta.

Yessssss #jocelynwildenstein she looks great. I think she looks so cute and happy here. Love the new hair color and style.

A post shared by Portsmouth, New Hampshire (@matthewrossdesigns) on

;

Napriek tomu, že sa dvojica prednedávnom pohádala tak, že sa to skončilo bitkou a súdom, sú si zjavne súdení. “Má niečo, čo nemá žiadna iná. Je kúzelná, má uhrančivý pohľad a nádherné telo,” opisuje svoju lásku návrhár. Nuž, posúďte sami…

 

Zdroj: Daily Mail

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:00 Noviny TV JOJ
05:55 Krimi
06:30 Noviny TV JOJ
06:05 Ninja Factor USA IV.
06:50 Simpsonovci XXIV.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:10 TOP STAR
05:25 PÁLI VÁM TO
06:15 NOVÉ BÝVANIE
05:20 Robošváb IV.
05:45 Sherm a jeho mikróby
06:00 Tučniak Pecola
05:55 Ríše hraček
07:35 Neřízená střela
09:20 V tátově stínu