Uhádnete, dcéra ktorého akčného hrdinu je na fotke?

Uhádnete, dcéra ktorého akčného hrdinu je na fotke? Zdroj: Instagram
Koncom 80. a v 90. rokoch patril jej otec medzi top hollywoodskych hercov. Dodnes má na konte desiatky filmov, ktoré sa stále vysielajú na našich obrazovkách. Jeho dcéra sa vydala v otcových šľapajach.

Táto vytrénovaná kráska je dcéra Jean Claude van Damma a prezentuje sa pod umeleckým menom Bianca Bree. Talent a pozitívny vzťah k športu zdedila nielen po slávnom otcovi, ale aj matke, bývalej bodybuilderke Gladys Portugues.

26-ročná Bianca sa chce vo filmovom priemysle presadiť bez pomoci otca. Aj preto si zvolila spomínané umelecké meno. Sama však priznala, že to nie je vôbec jednoduché a od Jean Clauda predsalen prijala pomocnú ruku. Ako herečka sa už objavila vo filmoch po jeho boku, no na veľkú príležitosť, ktorá jej prinesie slávu a uznanie stále len čaká.

 

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

​Medzi tým si kráti čas tým, že na Instagrame uverejňuje fotky svojej vyšportovanej postavy. A napodobňuje dnes už kultové pózy svojho otca. Bree chce svetu ukázať, že žena môže byť vyšportovaná a pritom stále pôsobiť žensky.

Zdroj: Instagram

Bree v niekoľkých zahraničných rozhovoroch priznala, že so slávnym otcom nemali vždy najlepší vzťah, no teraz si rozumejú ako nikdy predtým. Nie je tajomstvo, že Jean Claude mal pred rokmi problémy s drogami a viackrát sa neúspešne liečil zo závislosti od kokaínu. Našťastie nad svojimi démonmi zvíťazil.

Zdroj: Profimedia.sk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:25 Kosti IX.
18:25 Kosti IX.
19:30 ŽREBOVANIE
17:30 Súdna sieň
18:30 Súdna sieň
19:35 Prvé oddelenie
17:50 Ferdo Mravec
18:15 Rapotáčik
18:25 Máša a medveď I.
17:00 Asterix: Sídliště bohů
18:35 Tvoje tvář má můj hlas
20:15 Domácnost naruby