TOTO o vás prezradia prsty na nohách: Je to naozaj pravda?

TOTO o vás prezradia prsty na nohách: Je to naozaj pravda? Zdroj: littlethings.com
Ak máte práve obuté sandále alebo tenisky, dajte si ich dole a poriadne sa pozrite na svoje prsty na nohách. Vedeli ste, že existuje až 5 rôznych typov a každý o svojom majiteľovi prezradí nevídané veci! Ktorá charakteristika sedí na vás?

Práve počas leta nosíme odhalené nohy, ktoré o nás veľakrát prezradia oveľa viac, akoby sme chceli. Samozrejme, základ je, aby boli čisté a nechty pestované. Dĺžka prstov však dokáže o ich majiteľovi prezradiť naozaj veľmi zaujímavé veci. Vyskúšajte, či opis sedí aj na váš tvar nôh!

Typ 1

Zdroj: littlethings.com

​Je to aj najčastejší tvar, ktorý majú ľudia. Ich vlastníci sa vyznačujú veľmi otvorenou a priateľskou povahou. Majú mnoho kamarátov a v kolektíve sú veľmi obľúbení. Navyše majú výnimočný dar – dokážu si hravo poradiť s veľmi zložitými a ťažkými charaktermi.

Typ 2

Zdroj: littlethings.com

​Ani tento tvar nie je výnimočný a má ho veľa ľudí. Cieľavedomí, vtipní, energickí, kreatívni a vždy plní originálnych nápadov. Presne takí sú ľudia, ktorých druhý prst je vyšší ako palec. Navyše svojich kamarátov dokážu vždy nahovoriť na nejakú neplechu, ktorú si asi navždy zapamätáte.

Typ 3

Zdroj: littlethings.com

​Päť takmer rovnako dlhých prstov značí veľmi hĺbavú povahu, ktorá si veci aj desaťkrát premyslí, ako sa do niečoho pustí. Títo ľudia sú zväčša pragmatickí, čestní a naozaj trpezliví a tieto vlastnosti z nich robia ideálnych kandidátov na riešenie konfliktov.

Typ 4

Zdroj: littlethings.com

​Tento tvar nohy je takmer rovnaký ako typ 1 akurát tu je malíček v porovnaní s ostatnými prstami naozaj veľmi malý. Ste veľmi priateľskí a dokážete sa rozprávať o rôznych veciach. Akurát je tu jedna oblasť, ktorá je pre vás tabu a rozhovor na túto tému jednoducho nemienite viesť za žiadnych okolností.

Typ 5

Zdroj: littlethings.com

​Ak máte jednotlivé prsty rozložené ďaleko od seba, ste rodený cestovateľ. Niečo vo vašom vnútri vás núti cestovať a spoznávať nové kultúry a miesta. Vaším veľkým problémom je stabilne sa usadiť na nejakom mieste, pretože najšťastnejší ste neustále v pohybe.

Zdroj: littlethings.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

15:50 NOVÁ ZÁHRADA
16:50 NA CHALUPE
17:50 NOVÉ BÝVANIE
16:30 Amerika má talent XII.
18:25 Amerika má talent XII.
19:35 ŽREBOVANIE
15:55 VŠETKO ČO MÁM RÁD
18:00 Vraždy v Midsomeri X.
20:10 Myšlienky vraha IV.
16:45 Príbehy vreckových dráčikov
17:00 ZáchranáRik
17:05 Altair v Hviezdnom kráľovstve
15:25 Pinocchio
17:00 Soukromé očko
18:35 Okruh