TOTO o vás prezradia prsty na nohách: Je to naozaj pravda?

TOTO o vás prezradia prsty na nohách: Je to naozaj pravda? Zdroj: littlethings.com
Ak máte práve obuté sandále alebo tenisky, dajte si ich dole a poriadne sa pozrite na svoje prsty na nohách. Vedeli ste, že existuje až 5 rôznych typov a každý o svojom majiteľovi prezradí nevídané veci! Ktorá charakteristika sedí na vás?

Práve počas leta nosíme odhalené nohy, ktoré o nás veľakrát prezradia oveľa viac, akoby sme chceli. Samozrejme, základ je, aby boli čisté a nechty pestované. Dĺžka prstov však dokáže o ich majiteľovi prezradiť naozaj veľmi zaujímavé veci. Vyskúšajte, či opis sedí aj na váš tvar nôh!

Typ 1

Zdroj: littlethings.com

​Je to aj najčastejší tvar, ktorý majú ľudia. Ich vlastníci sa vyznačujú veľmi otvorenou a priateľskou povahou. Majú mnoho kamarátov a v kolektíve sú veľmi obľúbení. Navyše majú výnimočný dar – dokážu si hravo poradiť s veľmi zložitými a ťažkými charaktermi.

Typ 2

Zdroj: littlethings.com

​Ani tento tvar nie je výnimočný a má ho veľa ľudí. Cieľavedomí, vtipní, energickí, kreatívni a vždy plní originálnych nápadov. Presne takí sú ľudia, ktorých druhý prst je vyšší ako palec. Navyše svojich kamarátov dokážu vždy nahovoriť na nejakú neplechu, ktorú si asi navždy zapamätáte.

Typ 3

Zdroj: littlethings.com

​Päť takmer rovnako dlhých prstov značí veľmi hĺbavú povahu, ktorá si veci aj desaťkrát premyslí, ako sa do niečoho pustí. Títo ľudia sú zväčša pragmatickí, čestní a naozaj trpezliví a tieto vlastnosti z nich robia ideálnych kandidátov na riešenie konfliktov.

Typ 4

Zdroj: littlethings.com

​Tento tvar nohy je takmer rovnaký ako typ 1 akurát tu je malíček v porovnaní s ostatnými prstami naozaj veľmi malý. Ste veľmi priateľskí a dokážete sa rozprávať o rôznych veciach. Akurát je tu jedna oblasť, ktorá je pre vás tabu a rozhovor na túto tému jednoducho nemienite viesť za žiadnych okolností.

Typ 5

Zdroj: littlethings.com

​Ak máte jednotlivé prsty rozložené ďaleko od seba, ste rodený cestovateľ. Niečo vo vašom vnútri vás núti cestovať a spoznávať nové kultúry a miesta. Vaším veľkým problémom je stabilne sa usadiť na nejakom mieste, pretože najšťastnejší ste neustále v pohybe.

Zdroj: littlethings.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

09:10 Prechádzky s dinosaurami
11:05 Na pytlácké stezce
12:40 Pestúnka v akcii
09:25 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME
10:25 Keď sa má dom páčiť II.
11:00 Panelák
09:30 Extrémne metódy rodičovstva
10:45 Najlepší dom vyhráva - USA
12:05 KLENOT TV
09:50 Zabi nudu! II.
10:00 Kúzlovanie
10:10 Agi Bagi
08:20 Phoebe v říši divů
10:05 Mortal Instruments: Město z kostí
12:15 Arthur a souboj dvou světů