Jej pokožka pripomína pleť starej ženy: Uhádli by ste, koľko má rokov?

Jej pokožka pripomína pleť starej ženy: Uhádli by ste, koľko má rokov? Zdroj: Profimedia.sk
Sara má 26 rokov, no pri pohľade na jej tvár a najmä telo by ste povedali, že má minimálne raz toľko. Napriek tomu sa jej podarilo presadiť sa v modelingu!

Tmavovláska totiž trpí dedičnou chorobou spojivového tkaniva, pri ktorom sa netvorí kolagén. Výsledok je, okrem iného, ovisnutá koža.

Zdroj: Profimedia.sk

„Na strednej škole som sa snažila všetko zakryť. Nechcela som, aby sa ma niekto na moju koži vypytoval. Čím som bola staršia, tým viac sa však stala viditeľnejšiou. Teraz mi je jasné, že som žila v klame, lebo som to nebola ja. Moja nedokonalosť dotvára mňa samotnú. Každý jeden záhyb rozpráva o mne a vytvára to, čím som dnes,“ priznala Sara v médiách.

Zdroj: Profimedia.sk

​Pred troma rokmi sa začala na seba pozerať úplne inak. „Každý záhyb je jedinečný a je to umelecké dielo. Smutné je, že som sa skoro celý život na svoju kožu pozerala ako na niečo, čo je škaredé, priznala Sara, ktorá srší sebavedomím a optimizmom. Už pár rokov pracuje ako modelka a darí sa jej. Práve na svojej nedokonalosti chce svetu ukázať, aká krásna môže byť odlišnosť. Sara chce svojimi fotkami zbúrať mýtus krásy, ktorý diktuje spoločnosť a ktorému sa snaží toľko žien priblížiť.

Zdroj: Profimedia.sk

Ak vás baví tipovať vek cudzím ľuďom, nenechajte si ujsť reláciu Uhádni môj vek - Letné špeciály.  Zábavnú šou môžete sledovať na JOJke každý utorok o 20.35!

Zdroj: youtube.com/bancroft.tv

TV Program

20:35 INKOGNITO
21:50 INKOGNITO
23:00 Myšlienky vraha IV.
20:15 Plán úteku 2
22:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
22:20 V divočine s Bearom Gryllsom
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII.
22:55 ŽREBOVANIE
21:35 Sam a Max
22:00 Jahôdka a jej kamaráti II.
22:20 Požiarnik Sam X.
20:15 Pohanský král
22:15 Alibi na klíč
23:55 Všechny prachy světa