Jojkárskej herečke sa podarilo dať dole neuveriteľných 46 kilogramov: Pozrite sa, ako jej to sekne!

Jojkárskej herečke sa podarilo dať dole neuveriteľných 46 kilogramov: Pozrite sa, ako jej to sekne! Zdroj: TV JOJ
Chýba vám motivácia schudnúť? Inšpirujte sa príbehom Alexandry Palatinusovej z jojkárskeho seriálu Policajti v akcii. Blondína otvorene porozprávala, čo u nej zafungovalo.

Znie to neuveriteľne, no sympatickej blondíne sa dokopy podarilo schudnúť až 46 kilogramov! Nebolo to však naraz, ale postupne.

„Chudnem vlastne celý život, no tak radikálne som schudla dvakrát. Štyri roky dozadu to bolo 30 kíl. To som si nejaké dva roky udržala. Potom som stretla môjho úžasného muža, s ktorým máme krásnu dcérku. Dieťatku som dopriala to, čo potrebovala, takže som sa zaoblila. Po pôrode kilá odišli, ale zostala toho stále dosť, s čím som bola nespokojná, takže som na sebe zapracovala. Od konca decembra do polovice apríla som schudla 16 kíl,“ hovorí Alexandra.

Alexandra ešte s kilami navyše

Zdroj: archív A.P.

​Najprv chudla z trápenia

Spomínaných 30 kilogramov schudla asi za pol roka. Prvé dva mesiace sa trápila kvôli rozchodu s vtedajším priateľov, ktorý bol jej veľkou láskou. „Nechutilo mi jesť a keď som videla, že sa to už takto pekne naštartovalo, tak som išla za odborníkmi. Dala som sa pomerať (tuky a svaly) a šupla som sa na vysokoproteínovú diétu. Vďaka nej som to aj tentokrát zvládla.

S dcérkou

Zdroj: archív A.P.

​Ako športovala?

Samozrejme, kilá nešli dole bez cvičenia. Svoje terajšie telo si v posilke doslova odmakala. „Cvičím každý deň, musím však povedať, že športujem celý život. Bola som džudistka, niekoľkonásobná majsterka Slovenska,“ prezradila herečka.

Pri prvom zhadzovaní stavila na spinning a pri druhom na walking. Ak ste si mysleli, že ide o chôdzu, ste na omyle. „Nejde o chôdzu. Máte pás, ktorý má vpredu kotúč ako spinningový bicykel, pričom pás je naklonený. Celý čas idete akoby do kopca, len vždy inou intenzitou na hudbu, ktorá ju určuje.“

Dnes sa pýši postavičkou ako lusk

Zdroj: TV JOJ

​Mala aj cez 100 kíl

Odborníčka, ku ktorej Alexandra chodí jej nedávno povedala, že dosiahla váhu, ktorú si na začiatku chudnutia zaumienila. Sama však so sebou nie je spokojná. „Ešte je, na čom pracovať. Ja som pevná a stále v pomerne vysokej váhovej kategórii, hoci na to nevyzerám.“ Koľko presne váži, však nechcela prezradiť, lebo by nás vraj šokovala. Alexandra však bez okolkov priznala, že v minulosti mala aj cez 100 kilogramov.

Opätovného pribratia sa vraj nebojí a tu je jej rada tým, ktorým chýba odhodlanie. „Každý človek dokáže schudnúť, ak nemá nejaké vážne zdravotné problémy. Dá sa s tým niečo robiť. Myslím si, že každá diéta funguje, len človek musí nájsť tú, ktorá mu vyhovuje. Človek musí menej prijímať a viac vydávať, ináč tie kilá nepôjdu dole,“ dodala na záver Palatinusová.

TV Program

17:30 NOVINY
17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
17:35 Knight Rider
18:35 V divočine s Bearom Gryllsom
19:40 ŽREBOVANIE
16:55 Klamári II.
17:55 Súdna sieň
18:55 Súdna sieň
17:25 Agi Bagi II.
17:40 Strážca vesmíru Roger
17:50 Rapotáčik 2
16:15 Zátah
18:30 Muž, který se směje
20:15 Pohanský král