Najkrajšie dievčatko sveta: Má len jedenásť rokov a módne značky sa o ňu bijú

Najkrajšie dievčatko sveta: Má len jedenásť rokov a módne značky sa o ňu bijú Zdroj: Instagram
Má dokonalú tvár, plné pery, veľké oči a nekonečne husté vlasy. Reč je Kristine Pimenovej z Ruska, ktorá patrí medzi najvyhľadávanejšie detské modelky.

Práve vďaka anjelskej tvári ju mnohí svetoznámi módni návrhári označili za najkrajšie dievčatko. Svojim vzhľadom a charizmou ohúri každého, aj preto sa jej tak darí v modelingovom svete.

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

​Krásu zdedila po matke modelke a otcovi futbalistovi. Kristina sa objavila v mnohých kampaniach tých naj značiek po celom svete. Zdá sa, že fotenie ju zatiaľ baví. Jej matka má však pre svoju dcéru aj zadné dvierka. Ak by ju modeling prestal zaujímať, stále sa môže stať profesionálnou gymnastkou. Už pár rokov totiž trénuje u bývalej majsterky sveta Olge Kapranovej a má za sebou aj prvé úspechy.  

Pracuje od troch rokov

Modeling, denné niekoľko hodinové tréningy a školy. Zdá sa, že popri všetkých tých povinnostiach Kristine nezostáva veľa času na detskú zábavu. Navyše jej matka si už niekoľkokrát vyslúžila kritiku od verejnosti. Vraj na sociálnej sieti uverejňuje príliš veľa provokatívnych fotiek svojej dcéry. Ona takéto reči odmieta a neprajníkom odkazuje, že sú to chorí ľudia, ktorí vo fotkách dcérky vidia sexuálny podtón. Čo si myslíte?

Kristinu ste mohli vidieť v rôznych kampaniach

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

​S matkou

Zdroj: Instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

17:00 NOVINY O 17:00
17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
17:15 Komisár Rex XIII.
18:15 Komisár Rex XIII.
19:25 TIPOS INFO
17:30 Súdna sieň
18:30 Súdna sieň
19:35 Prvé oddelenie
17:30 Pat a Mat
17:40 ZáchranáRik II.
17:50 Ferdo Mravec
16:25 Město v ohrožení
18:05 Otcové a dcery
20:15 Spálené mosty