Najkrajšie dievčatko sveta: Má len jedenásť rokov a módne značky sa o ňu bijú

Najkrajšie dievčatko sveta: Má len jedenásť rokov a módne značky sa o ňu bijú Zdroj: Instagram
Má dokonalú tvár, plné pery, veľké oči a nekonečne husté vlasy. Reč je Kristine Pimenovej z Ruska, ktorá patrí medzi najvyhľadávanejšie detské modelky.

Práve vďaka anjelskej tvári ju mnohí svetoznámi módni návrhári označili za najkrajšie dievčatko. Svojim vzhľadom a charizmou ohúri každého, aj preto sa jej tak darí v modelingovom svete.

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

​Krásu zdedila po matke modelke a otcovi futbalistovi. Kristina sa objavila v mnohých kampaniach tých naj značiek po celom svete. Zdá sa, že fotenie ju zatiaľ baví. Jej matka má však pre svoju dcéru aj zadné dvierka. Ak by ju modeling prestal zaujímať, stále sa môže stať profesionálnou gymnastkou. Už pár rokov totiž trénuje u bývalej majsterky sveta Olge Kapranovej a má za sebou aj prvé úspechy.  

Pracuje od troch rokov

Modeling, denné niekoľko hodinové tréningy a školy. Zdá sa, že popri všetkých tých povinnostiach Kristine nezostáva veľa času na detskú zábavu. Navyše jej matka si už niekoľkokrát vyslúžila kritiku od verejnosti. Vraj na sociálnej sieti uverejňuje príliš veľa provokatívnych fotiek svojej dcéry. Ona takéto reči odmieta a neprajníkom odkazuje, že sú to chorí ľudia, ktorí vo fotkách dcérky vidia sexuálny podtón. Čo si myslíte?

Kristinu ste mohli vidieť v rôznych kampaniach

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

​S matkou

Zdroj: Instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

08:40 POLICAJTI V AKCII
09:45 Súdna sieň
10:50 Súdna sieň
08:50 Ochranca II.
11:15 DIVOKÉ KONE
12:50 Simpsonovci XXV.
08:00 Moja mama varí lepšie ako tvoja
09:05 UHÁDNI MÔJ VEK
10:20 Nákupné maniačky
08:55 Oskar v balóne
09:10 ZáchranáRik
09:15 Sníček
08:55 Ostrov pokladů
10:30 Maradona
12:05 Až vyjde měsíc