Najkrajšie dievčatko sveta: Má len jedenásť rokov a módne značky sa o ňu bijú

Najkrajšie dievčatko sveta: Má len jedenásť rokov a módne značky sa o ňu bijú Zdroj: Instagram
Má dokonalú tvár, plné pery, veľké oči a nekonečne husté vlasy. Reč je Kristine Pimenovej z Ruska, ktorá patrí medzi najvyhľadávanejšie detské modelky.

Práve vďaka anjelskej tvári ju mnohí svetoznámi módni návrhári označili za najkrajšie dievčatko. Svojim vzhľadom a charizmou ohúri každého, aj preto sa jej tak darí v modelingovom svete.

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

​Krásu zdedila po matke modelke a otcovi futbalistovi. Kristina sa objavila v mnohých kampaniach tých naj značiek po celom svete. Zdá sa, že fotenie ju zatiaľ baví. Jej matka má však pre svoju dcéru aj zadné dvierka. Ak by ju modeling prestal zaujímať, stále sa môže stať profesionálnou gymnastkou. Už pár rokov totiž trénuje u bývalej majsterky sveta Olge Kapranovej a má za sebou aj prvé úspechy.  

Pracuje od troch rokov

Modeling, denné niekoľko hodinové tréningy a školy. Zdá sa, že popri všetkých tých povinnostiach Kristine nezostáva veľa času na detskú zábavu. Navyše jej matka si už niekoľkokrát vyslúžila kritiku od verejnosti. Vraj na sociálnej sieti uverejňuje príliš veľa provokatívnych fotiek svojej dcéry. Ona takéto reči odmieta a neprajníkom odkazuje, že sú to chorí ľudia, ktorí vo fotkách dcérky vidia sexuálny podtón. Čo si myslíte?

Kristinu ste mohli vidieť v rôznych kampaniach

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

​S matkou

Zdroj: Instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
07:55 Súdna sieň
09:10 POLICAJTI V AKCII
06:50 PÁLI VÁM TO
07:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:40 Najkrajšie bývanie III.
06:35 Profesionáli
07:25 Panelák
09:00 Nákupné maniačky
06:50 Macko Uško
07:00 Rapotáčik
07:10 Agi Bagi
06:35 Pohledný mizera
08:15 Iluze lásky
10:05 Moje krásná učitelka