Banášovej veľký deň D: Takto vyzerala nevesta!

Banášovej veľký deň D: Takto vyzerala nevesta! Zdroj: facebook
Jedna z našich najlepších moderátoriek je pod čepcom! Neuplynul ani rok od zásnub a Adela Banášová povedala v piatok „áno“ svojmu vyvolenému Viktorovi Vinczemu. Blondíne to ako neveste veľmi seklo.

Kým mnohé prominentné nevesty okolo svojho sobáša zaryto mlčia a každučký detail sa snažia zahaliť rúškom tajomstva, Adela urobila opak. Už pred samotným dňom D bez okolkov prezradila to, akú svadbu chystá aj aké šaty si vysnívala.

​A hoci všetky detaily boli verejnosti známe dávno pred sobášom, dvojica mnohých šokovala. Miesto sobotnej plánovanej svadby sa zobrali už v piatok! V tichosti a nenápadne. Adela mala na sebe obyčajné biele šaty a balerínky. Jemný mejkap a vlasy učesané dozadu vytvárali celkovo romantický nádych.

Zdroj: Instagram

​Sobáš si zopakovali

Po piatkovej súkromnej svadbe, v sobotu popoludní nasledovala druhá, veľkolepá v kaštieli v Tomášove. Na ňu dorazila asi stovka hostí, medzi ktorými bola rodina, priatelia a množstvo prominentných tvárí. Ako to pri Adele býva, veľký rozruch okolo svojej osoby nerobí. V rovnakom štýle mala prebiehať aj hostina. Menu tvorili tradičné jedlá a prítomných zabáva dídžej, cimbalovka aj živá kapela.

Druhé svadobné šaty

Adele na sobotňajšiu svadbu ušila šaty slovenská návrhárka Michaela Ľuptáková, ktorá pre moderátorku v minulosti navrhla už množstvo šiat. Voľba padla na romantickú čipkovanú róbu v antickom štýle. Blondína si tento štýl mimoriadne obľúbila a pravidelne sa v ňom ukazuje na spoločenských akciách. Takže aj tie svadobné jej padli ako uliate a vyzerala v nich naozaj čarovne.

Prvá fotka Adely v svadobných šatách zo soboty

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

Kaštieľ v Tomášove

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia.sk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:25 Kosti IX.
18:25 Kosti IX.
19:30 ŽREBOVANIE
17:30 Súdna sieň
18:30 Súdna sieň
19:35 Prvé oddelenie
17:50 Ferdo Mravec
18:15 Rapotáčik
18:25 Máša a medveď I.
17:00 Asterix: Sídliště bohů
18:35 Tvoje tvář má můj hlas
20:15 Domácnost naruby