Banášovej veľký deň D: Takto vyzerala nevesta!

Banášovej veľký deň D: Takto vyzerala nevesta! Zdroj: facebook
Jedna z našich najlepších moderátoriek je pod čepcom! Neuplynul ani rok od zásnub a Adela Banášová povedala v piatok „áno“ svojmu vyvolenému Viktorovi Vinczemu. Blondíne to ako neveste veľmi seklo.

Kým mnohé prominentné nevesty okolo svojho sobáša zaryto mlčia a každučký detail sa snažia zahaliť rúškom tajomstva, Adela urobila opak. Už pred samotným dňom D bez okolkov prezradila to, akú svadbu chystá aj aké šaty si vysnívala.

​A hoci všetky detaily boli verejnosti známe dávno pred sobášom, dvojica mnohých šokovala. Miesto sobotnej plánovanej svadby sa zobrali už v piatok! V tichosti a nenápadne. Adela mala na sebe obyčajné biele šaty a balerínky. Jemný mejkap a vlasy učesané dozadu vytvárali celkovo romantický nádych.

Zdroj: Instagram

​Sobáš si zopakovali

Po piatkovej súkromnej svadbe, v sobotu popoludní nasledovala druhá, veľkolepá v kaštieli v Tomášove. Na ňu dorazila asi stovka hostí, medzi ktorými bola rodina, priatelia a množstvo prominentných tvárí. Ako to pri Adele býva, veľký rozruch okolo svojej osoby nerobí. V rovnakom štýle mala prebiehať aj hostina. Menu tvorili tradičné jedlá a prítomných zabáva dídžej, cimbalovka aj živá kapela.

Druhé svadobné šaty

Adele na sobotňajšiu svadbu ušila šaty slovenská návrhárka Michaela Ľuptáková, ktorá pre moderátorku v minulosti navrhla už množstvo šiat. Voľba padla na romantickú čipkovanú róbu v antickom štýle. Blondína si tento štýl mimoriadne obľúbila a pravidelne sa v ňom ukazuje na spoločenských akciách. Takže aj tie svadobné jej padli ako uliate a vyzerala v nich naozaj čarovne.

Prvá fotka Adely v svadobných šatách zo soboty

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

Kaštieľ v Tomášove

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia.sk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

21:30 SUPER KARAOKE
22:25 Spackané plastické operácie IV.
23:25 Hawaii 5.0 VI.
20:35 MI-5: Vyššie dobro
22:55 Walking Dead V.
00:50 Californication - Orgie v Kalifornii VII.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
22:55 ŽREBOVANIE
21:30 Sam a Max
21:55 Zabi nudu! II.
22:00 Kúzlovanie
20:15 Pokrevní pouto
22:25 96 hodin
00:05 Posedlá zlem