Modelingová expertka v nej videla potenciál: Neuveríte, ako sa zmenila tuctová bacuľka

Modelingová expertka v nej videla potenciál: Neuveríte, ako sa zmenila tuctová bacuľka Zdroj: Profimedia
Mladé dievča s kilami navyše dostalo motiváciu na chudnutie ako hrom. Ani vo sne by jej nenapadlo, že z nej raz bude úspešná modelka.

Ekaterina Peshkova (21) bola absolútne obyčajná tínedžerka, ktorá si nelámala hlavu nad tým, že má pár kíl navyše. “Milovala som fast foody, pečivo, cestoviny a pila som litre sladených nápojov,” spomína mladá Ruska, ktorá napriek hmotnosti 91 kilogramov dostala jedného dňa ponuku na modeling. Podmienkou však bolo – schudnúť!

Motivácia ako hrom!

Keď ju zbadala zástupkyňa modelingovej agentúry Svetlana Motygina, ihneď ju zaujala jej anjelská tvár. Ekaterine okamžite dala ponuku na spoluprácu s podmienkou, že musí schudnúť.

Takto vyzerala Ekaterina predtým...

Zdroj: Profimedia

Príbeh ako z rozprávky o škaredom káčatku mal aj svoj happy end. Dievča dalo zbohom nezdravej životospráve a pohybom  a zdravou stravou schudla na ideálnu váhu modelky – 55 kilogramov. Vďaka postupnému chudnutiu a cieleným masážam jej po chudnutí nezostala ovisnutá koža a nikdy by ste neverili, že mala niekedy poriadnu nadváhu.

Goodnight❤ Placebo - My sweet prince🎧

A post shared by Kate Peshkova (@i_am_kate_p) on

;

Jej premena je neuveriteľná! Ekaterina je veľmi úspešnou a vyhľadávanou modelkou a objavila sa na prehliadkach mnohých svetových návrhárov, medzi nimi napríklad Roberto Cavalli, Giorgio Armani a Alberta Ferretti. Naozaj príbeh ako z rozprávky!

Zdroj: Profimedia/Instagram

Zdroj: dailystar.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

11:35 Len trošku šťastia
13:40 Bobule
15:50 NOVÁ ZÁHRADA
09:45 Nezmieriteľní
12:15 VŠETKO ČO MÁM RÁD
13:15 VLCI
12:05 Kardashianky a ich rodina
13:20 V.I.P. vraždy
14:45 INKOGNITO
12:00 Albert spoznáva svet
12:25 Oskar v balóne
12:45 Kikirikí
12:10 Holka k sežrání
13:50 Pozlátko Hollywoodu
15:25 Můj šálek kávy