Modelingová expertka v nej videla potenciál: Neuveríte, ako sa zmenila tuctová bacuľka

Modelingová expertka v nej videla potenciál: Neuveríte, ako sa zmenila tuctová bacuľka Zdroj: Profimedia
Mladé dievča s kilami navyše dostalo motiváciu na chudnutie ako hrom. Ani vo sne by jej nenapadlo, že z nej raz bude úspešná modelka.

Ekaterina Peshkova (21) bola absolútne obyčajná tínedžerka, ktorá si nelámala hlavu nad tým, že má pár kíl navyše. “Milovala som fast foody, pečivo, cestoviny a pila som litre sladených nápojov,” spomína mladá Ruska, ktorá napriek hmotnosti 91 kilogramov dostala jedného dňa ponuku na modeling. Podmienkou však bolo – schudnúť!

Motivácia ako hrom!

Keď ju zbadala zástupkyňa modelingovej agentúry Svetlana Motygina, ihneď ju zaujala jej anjelská tvár. Ekaterine okamžite dala ponuku na spoluprácu s podmienkou, že musí schudnúť.

Takto vyzerala Ekaterina predtým...

Zdroj: Profimedia

Príbeh ako z rozprávky o škaredom káčatku mal aj svoj happy end. Dievča dalo zbohom nezdravej životospráve a pohybom  a zdravou stravou schudla na ideálnu váhu modelky – 55 kilogramov. Vďaka postupnému chudnutiu a cieleným masážam jej po chudnutí nezostala ovisnutá koža a nikdy by ste neverili, že mala niekedy poriadnu nadváhu.

Goodnight❤ Placebo - My sweet prince🎧

A post shared by Kate Peshkova (@i_am_kate_p) on

;

Jej premena je neuveriteľná! Ekaterina je veľmi úspešnou a vyhľadávanou modelkou a objavila sa na prehliadkach mnohých svetových návrhárov, medzi nimi napríklad Roberto Cavalli, Giorgio Armani a Alberta Ferretti. Naozaj príbeh ako z rozprávky!

Zdroj: Profimedia/Instagram

Zdroj: dailystar.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

13:20 Smrtonosná pasca 4.0
16:05 Paddington
18:10 NAŠI III.
13:10 3.svetová vojna
15:10 ADVENTNÁ VÝHRA
16:10 Fakty a fikcie
13:30 Skutočné paničky z Orange County VIII.
14:30 Nákupné maniačky
20:10 Komisár Rex II.
13:45 Mestečko Wackaville
14:10 Robošváb
14:35 Sherm a jeho mikróby
12:20 Nowhere Boy
14:05 Zlodějská partie
16:00 WikiLeaks