Justine vážila vyše 140 kíl: Jediný návyk jej pomohol SCHUDNÚŤ za pár mesiacov

Justine vážila vyše 140 kíl: Jediný návyk jej pomohol SCHUDNÚŤ za pár mesiacov Zdroj: Instagram
Mladá žena sa k nadváhe dopracovala zajedaním smútku. Našťastie, spamätala sa, kým nebolo neskoro a po roku je z nej úplne nová žena, ktorá je inšpiráciou pre mnohé ďalšie.

Justine McCabe (31) zažila ťažké životné skúšky. Najskôr jej po ťažkej chorobe zomrela mama a o rok prišla aj o svojho manžela, ktorý svoje pretrvávajúce depresie vyriešil samovraždou. Matka dvoch detí bola v koncoch a jedlom prekonávala obrovský žiaľ.

Nevzdala sa!

Justine nadváha veľmi trápila, dokonca začala trpieť depresiami. Kilá navyše jej ničili zdravie, psychiku a tiež šance, že by mohla stretnúť novú lásku. Rozhodla sa, že bude žiť, nie iba prežívať. Zo dňa na deň sekla s nezdravou stravou, v ktorej prevažovali fast foody a začala cvičiť.

Zdroj: Instagram

​Selfie trik

Justine sa popri zmenenej životospráve a pravidelnom cvičení začala aj fotografovať, a to každý jeden deň. Zábery z posilňovne zverejňovala na svojom Instagramovom profile a robí to doteraz. Okrem toho, že mala inštrukcie a stálu podporu od svojho online trénera, tvrdí, že práve fotografie samej seba ju poháňali vpred. Nevedela sa dočkať, kedy sa bude môcť pochváliť záberom, na ktorom je jej snaha naozaj vidieť. Skvelé výsledky prišli už po pár týždňoch, po roku vyzerá mladá žena úplne inak!

 

„Uvedomila som si, že úspešná premena nie je len o samotnom chudnutí. Je to o zmene celého života. Niekedy treba zariskovať, zmeniť zamestnanie, začať sa mať rád a robiť lepšie rozhodnutia“ napísala na Instagram pod jednu z fotografií.

I remember a time...before losing weight where I was afraid of loose skin, smaller boobs and stretch marks. I was afraid of anything but perfection. I realized quickly...those were the loud whispers of insecurity. For years my mind held me back from doing the work. Today...my body is anything but perfection...but I keep on keeping on. Sure I've lost a lot of weight...but I what I've truly gained are my wildest dreams, self love and real happiness! 💖#ichoosetolive #keepgoing #limitless #happiness #progressnotperfection #bebrave #teamjonnystraws #neverfail #weightloss #weightlosstransformation #beforeandafter #fitspiration #fitness #fitmom #mystrongmoment #bestself #chicksthatlift #strong #limitless #girlswithmuscle #gymlife #fitlife #selfconfidence #transformation #weightlifting #cardiocatastrophe

A post shared by Justine #ichoosetolive (@hairstargetsfit) on

Many have asked what my weight loss secret is...and the answer is pretty simple. ✨✨✨💫 I do whatever it takes💫✨✨✨ Consistency; my greatest ally...Discipline to do what is hard...Drive to grind when I want to rest...Determination to put in the work when no one is watching...Commitment to never stop no matter what. 💪🏻 There was no surgeries, diet pills, wraps or replacement shakes. Aside from eating clean and working out.... One of the best decisions I made during my weight loss journey: enlisting in the help of my online trainer, the transformation specialist; @jonnystraws. Having training/meal/supplement plans laid out for me and adjusted to my personal body type and goals, has not only led to unbelievable changes in my physique and overall health...but the fitness and well being knowledge I have gained...will ensure that this will become a true and lasting lifestyle change. The best is yet to come, so do whatever it takes. Because YOU are worth it! 💖 #teamjonnystraws #neverfail #IAMMOTIV8 #motiv8performance #jonnystraws #weightlossmotivation #weightlossjourney #weightlosstransformation #fitspiration #girlswholift #fitspo #fitfam #selflove #instafit #fitnessaddict #trainandtransform #girlswithmuscle #fitmom #fattofit #bodybuilding #beastmode #teamwork #goalgetter #limitless #ichoosetolive #keepgoing #transformation #beforeandafter

A post shared by Justine #ichoosetolive (@hairstargetsfit) on

Pozrite sa, ako sa Justine zmenila postava za jediný rok! Momentálne váži 57 kíl. WAU!

VIDEO:  

 

Justine je krásnym príkladom toho, že keď človek naozaj chce, dokáže neuveriteľné veci. S novým telom a vráteným sebavedomím má opäť chuť žiť. Držíme jej palce!

Zdroj: Instagram

Zdroj: usmagazine.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:15 Profesionáli VII.
23:05 Profesionáli VII.
00:00 Drzá Jordan II.
20:35 Prenasledovaná doktorom
22:30 Lovci väzňov
00:25 Karma je sviňa II.
22:00 Klamári II.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 TOP STAR
22:15 Agi Bagi
22:25 Malí chrobáčikovia
22:30 Tom a Keri
21:50 Oko v oblacích
23:40 V hledáčku střelce
01:20 Princezny