Ako sa natrvalo zbaviť prevísajúceho bruška? Tu je jednoduchý návod!

Ako sa natrvalo zbaviť prevísajúceho bruška? Tu je jednoduchý návod! Zdroj: pinterest
Ktorá z vás je spokojná so svojím bruchom? Určite sa vás pár nájde, no väčšina žien ho neustále rieši. Ako dosiahnuť, aby už nikdy nenarástlo?

Tak na túto otázku asi ešte nikto nenašiel odpoveď. Existuje však niekoľko jednoduchých vecí, ktoré môžete zmeniť už dnes, aby ste dosiahli menšie bruško!

Zabudnite na jogurt

Väčšina z nich aj tie light totiž obsahujú veľa skrytých cukrov. Tiež majú vysoké percento laktózy, teda mliečneho cukru, ktorý mnohí ľudia ťažko trávia a možno o tom ani nevedia. Kombinácia týchto dvoch vecí môže často viesť k nafukovaniu a zápalom, takže máme aj väčšie brucho.

Skúste jeden cvik

Miesto toho, aby ste trávili hodiny v posilke, stavte na jediný cvik – Thuster. Stačí, ak ho budete cvičiť len osem minút denne a uvidíte zmenu. Ako ho správne robiť, si pozrite na videu.

Sprchujte sa pred spaním

Ak sa osprchujete tesne predtým, ako pôjdete spať, aktivujete svoj telesný termostat a oveľa ľahšie sa vám zaspí. Lepší spánok znamená menej stresového hormónu kortizolu, ktorý v tele ukladá tuky.

Zdravé raňajky

Vyskúšajte si na ráno pripraviť jedlo, ktoré vám pomôže pri chudnutí. Ovsené vločky namočte do vody ešte večer. Ráno k nim pridajte kúsok nastrúhanej horkej čokolády, oriešky, škoricu, nejaké bobuľové ovocie. Toto je to správne zloženie a váš žalúdok sa vám poďakuje tým, že sa nebude nafukovať a super tráviť.

Zdroj: pinterest

​Znížte konzumáciu slaných jedál

Ak večer zjete poriadne slané jedlo, myslíme tým skrytú soľ, ktorú zrejme na chuti ani nepoznáte, ráno sa môžete cítiť nafúknuto. Navyše, telo bude zadržiavať vodu, čo pri chudnutí nie je dobré a chcete docieliť opačný efekt.

Zabudnite na žuvačky bez cukru

Aj žuvačky bez cukru obsahujú cukor – sorbitol. Je to alkoholický cukor, ktorý sa ťažko a pomaly trávi. Nestrávený je v tenkom čreve dobrou živnou pôdou pre fermentáciu baktérii, ktoré spôsobujú nafukovanie. Skúste ich používať čo najmenej, alebo vsaďte na prírodnejšie.

Energetické tyčinky vynechajte

Mohli by ich premenovať aj na kalorické bomby. Navyše obsahujú množstvo chémie, čo tiež nie je pre telo to najzdravšie. Skúste vynechať tieto 300 kalorické pochutiny, ktoré sú v podstate povolenými sladkosťami počas chudnutia a uvidíte zmenu.

Zdroj: pinterest

​Jedzte toto ovocie

Na výber máte z množstva ovocia, no nie všetky sú pri chudnutí povolené alebo skôr prospešné. Ak chcete schudnúť z brucha, stavte na bobuľky. Jahody, maliny, čučoriedky sú super. Čerešne, melón, slivky, broskyne a niektoré druhy jabĺk tiež.  

Zdroj: shape.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

13:50 Kosti IX.
14:50 POLICAJTI V AKCII
15:55 POLICAJTI V AKCII
13:55 Panelák
14:55 Simpsonovci VII.
15:25 Simpsonovci VII.
14:00 JAG V.
15:00 Dr. House VIII.
16:00 Vraždy v Midsomeri XI.
14:40 Sherm a jeho mikróby
14:55 Ferdo Mravec
15:25 Sam a Max
13:50 Náhradní plán
15:25 Domácnost naruby
17:05 O(d)puštění