6 faktov, ktoré by ste mali vedieť o krvi: Na TOTO si pri svojom type dávajte pozor!

6 faktov, ktoré by ste mali vedieť o krvi: Na TOTO si pri svojom type dávajte pozor! Zdroj: pinterest
Na svete existujú len štyri krvné skupiny A, B, AB a 0. Vedeli ste, že práve typ krvi vás môže ovplyvniť v mnohých smeroch vo vašom živote?

Každá krvná skupina je charakteristická niečím iným a možno ani len netušíte, ako veľmi vás dokáže ovplyvniť. Pozrite si zoznam, na čo by ste si pri svojej krvnej skupine mali dávať pozor a čomu sa radšej vyvarovať.

Krvná skupina a výživa:

Krvná skupina zohráva dôležitú rolu aj pri samotnom chudnutí. Iste dobre poznáte diétu podľa krvných skupín. Jej podstatou je, že ľudia s istou krvnou skupinou by mali jesť zväčša len potraviny, ktoré sú ideálne pre nich. Áčkari by sa mali vyvarovať mäsu a jesť veľa zeleniny, Nulkári by naopak mali zvýšiť prísun bielkovín z mäsa a tiež jesť veľa rýb. AB-éčkári majú jesť morské plody a chudé mäso a Béčkari by mali prestať jesť kuracie a zameniť ho za červené mäso.

Krvná skupina a charakter:

Nulkári sú spoločenskí, sebavedomí, kreatívni a extroverti. Áčkari sú pokojnejší, umelecky zameraní a dôveryhodní. Béčkari sú silní, nezávislí a idú si pevne za svojím cieľom. AB-éčkári sú spoľahliví, plachí, zodpovední a radi sa starajú o druhých.

Zdroj: pinterest

​Krvná skupina a tehotenstvo:

Možno ste netušili, no jedna krvná skupina oveľa ľahšie otehotnie ako ostatné. Ide o typ AB.

Krvná skupina a stres:

Každý človek reaguje na stres úplne inak. No ľudia s krvnou skupinou 0 sa vedia nahnevať veľmi rýchlo a potrebujú aj oveľa viac času na to, aby sa opätovne upokojili.

Krvná skupina a tučné brucho:

Áno, aj od krvnej skupiny záleží, či budete celý život bojovať s okrúhlym bruškom alebo nie. Napríklad, ľudia s krvnou skupinou A takmer nikdy nemávajú problém s veľkým bruchom. Naopak , Nulkári sa s ním musí často pasovať.

Krvná skupina a cvičenie:

Pre každú skupinu je vhodný iný druh cvičenia. Áčkari by mali uprednostniť jogu a meditáciu, keďže sa dokážu veľmi rýchlo vytočiť. Pre Béčkarov je vhodný tenis, bojové športy, turistika aj kardio cvičenia. AB-éčkári by mali kombinovať športy Áčka aj Béčka. Nulkári sú najspokojnejší pri behu, vytrvalostných športoch a sparťanských pretekoch.

Zdroj: diyshare.net

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:40 DIVOKÉ KONE II.
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:20 Panelák
05:00 TOP STAR
05:15 Prvé oddelenie
05:40 Profesionáli III.
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:20 Slunce, seno, erotika
07:15 Skleněné peklo
09:05 Lagerfeld - důvěrné