Svieži nápoj na štíhlosť a energiu: Výsledky pocítite už po týždni!

Svieži nápoj na štíhlosť a energiu: Výsledky pocítite už po týždni! Zdroj: Pinterest
Tento nápoj je účinný nielen v boji s nadváhou, ale nadopuje vás aj energiou a vitamínmi. Na jeho prípravu vám postačia len tri bežné suroviny!

Fantastický recept na chudnutie je veľmi obľúbený aj medzi celebritami. Pomáha pri rýchlejšom rozkladaní tukových buniek, urýchľuje metabolizmus, podporuje detoxikáciu a dodáva energiu.

Pohár sviežeho nápoja je vhodné vypiť pred každým hlavným jedlom. Aby ste pocítili pozitívne účinky, vydržte aspoň 1 týždeň.

Svieži zoštíhľujúci nápoj

Ingrediencie:

  • 1 šálka čerstvo odšťavenej grapefruitovej šťavy
  • 2 čajové lyžičky jablčného octu
  • 1 čajová lyžička medu

Postup: Ingrediencie dobre premiešajte a vypite približne 20 minút pred každým jedlom.

Grapefruit a chudnutie

Grep obsahuje veľké množstvo vitamínu C, ďalej vitamíny skupiny  A, B1, B2, B6, minerálne látky mangán, zinok, železo, vápnik a ďalšie. Konzumácia tohto plodu zvyšuje správne fungovanie metabolizmu, teda pomáha teda aj pri chudnutí. Grep navyše obsahuje látku Naringin, ktorá pozitívne ovplyvňuje trávenie, činnosť čriev a celkovo prečisťuje organizmus. Ak vám prekáža horkosť grapefruitu, vyberajte si ružové druhy, ktoré majú jemnejšiu chuť.

Zdroj: Pinterest

Jablčný ocot

Dokáže spaľovať tuky a je veľmi účinný pri rôznych diétach, pretože znižuje chuť na jedlo. Jablčný ocot podporuje látkovú výmenu, pomáha pri problémoch s trávením, odkysľuje organizmus a dodáva telu novú energiu.

Zdroj: Thinstockphotos

Med

Je prírodným sladidlom, ktoré okrem sacharidov obsahuje aj množstvo vitamínov, živín a minerálnych látok, ktoré sú dôležité pre organizmus. Med navyše podporuje a urýchľuje metabolizmus, ktorý pomáha telu spaľovať tuky. Má zdravší glykemický index ako cukor, preto nespôsobuje rýchle zvýšenie hladiny krvného cukru, ale postupne sa vstrebáva do tela.

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:50 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
07:10 Dr. Dolittle 3
05:20 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:25 Chytrák a dvaja spoločníci
05:25 Staroveké proroctvo
06:05 Keď je pečenie umenie III.
06:35 Keď je pečenie umenie III.
05:45 Ruby z dúhy I.
06:00 Rozprávanie o víle Amálke
06:05 Bob staviteľ
05:10 S láskou, Rosie
07:05 Vášeň mezi řádky
09:05 Perfektní prázdniny