Obézna žena nevychádzala von: Zhodila 65 kíl a pýši sa postavou modelky

Obézna žena nevychádzala von: Zhodila 65 kíl a pýši sa postavou modelky Zdroj: mirror.co.uk
Angličanka mala komplexy zo svojej nadváhy a tak sa stránila ľudí. Teraz je z nej krásna štíhla žena. Schudnúť dokázala celkom sama, dokonca bez toho, aby vychádzala von!

Päťnásobnej matke Kirstie Crompton sa po pôrodoch nepodarilo schudnúť a tak si postupne “nabalila” obrovskú nadváhu. Kvôli obezite sa stala terčom posmechu okolia. “Nemohla som sa  na seba pozerať v zrkadle. Najviac som trpela, keď som musela nosiť deti do školy. Všetci na mňa pozerali, ako na príšeru”, vyznáva sa zo svojich pocitov.

Tučná matka, zlá matka

Kirs považuje za úplne najhoršie to, že morbídna obezita z nej robila zlú matku. “Mala som príšerné depresie, ktoré som riešila jedlom. Kým sa deti hrali vonku so svojim otcom, ja som sa doma napchávala jedlom a zapíjala som smútok vínom. Nadváha mi bránila pri hre s deťmi, ale mala som problém aj pri starostlivosti o ne. Dostala som sa do začarovaného kruhu”, priznáva sa mamička.

Zníženie váhy ju zachránilo

Kirstie sa dostala do štádia, keď si definitívne uvedomila, že takto ďalej žiť nechce! Dala si cieľ, ktorý chcela splniť nielen kvôli sebe, ale aj kvôli svojej rodine. Rozhodla sa, že do náročného boja sa pustí sama, pretože sa hanbila navštevovať posilňovňu. Kúpila si bežecký pás a začala s cvičením a behaním doma. Poctivo sa hýbala niekoľko hodín denne a zmenila aj svoje stravovacie návyky. Vylúčila všetky nezdravé jedlá a polotovary a sústredila sa na výživovo hodnotné potraviny s množstvom čerstvej zeleniny a ovocia.

Nový začiatok

Trvalo to zhruba jeden rok, kým začala byť spokojná so svojou váhou. Je neuveriteľné, že zhodila 65 kíl, čo je takmer polovica jej pôvodnej hmotnosti. A to všetko doslova za múrmi domu, bez pomoci odborníkov. Kirstie si behanie zamilovala. Priznala, že má nabehané toľko kilometrov, akoby bežala z Británie do Ríma, uvádza denník Mirror. V súčasnosti nabehá priemerne 57 kilometrov týždenne a zúčastňuje sa maratónov.

“Dostala som sa z veľkosti 3XL na vysnívanú veľkosť M. Je zo mňa úplne iný človek a konečne som pre moje deti plnohodnotnou mamou”, dodáva na záver šťastná štíhla žena.

Zdroj: mirror.co.uk

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

14:35 Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik
17:00 Neskrotná
19:00 Krimi
15:25 "Kam čert nemůže"
17:10 Áno, šéfe USA VI.
18:10 Áno, šéfe USA VI.
15:55 Policajti v akcii
16:55 Policajti v akcii
18:00 Klamári I.
16:40 Macko Uško
16:50 Hanička a Murko pre najmenších
17:00 Ovečka Shaun VI.
14:55 Slunce, seno, erotika
16:50 Hluboká voda
18:45 Asterix a Vikingové