Aj pri deťoch sa dá cvičiť: Trojnásobná mamina to ukázala všetkým ženám

Aj pri deťoch sa dá cvičiť: Trojnásobná mamina to ukázala všetkým ženám

Je možné, aby takto vyzerala matka troch detí? Predstavte si, že táto žena to dokázala aj bez toho, aby jej s deťmi niekto pomáhal. Práve naopak, tvrdí, že za svoje krivky vďačí práve im.

Predstavujeme vám 31-ročnú maminu Kimberley Welman, ktorá je dokonalým príkladom toho, že aj pri deťoch je možné venovať sa pravidelnému cvičeniu. Austrálčanka sa vyjadrila, že príchod detí nevnímala ako prekážku, či dôvod na ukončenie pohybových aktivít. Tvrdí, že práve deti jej dodávajú energiu a chuť posúvať sa ďalej a pracovať na sebe.

Zdroj: instagram

Deti namiesto posilňovne

Kimberley má tri rozkošné deti, 3-ročnú dcérku a ročné dvojičky, chlapčeka a dievčatko. Odkedy ich má, stali sa nerozlučnou fitnes skupinou. „Začalo to tak, že som sa pokúšala pri deťoch cvičiť, ale oni na mňa stále vyliezali“, spomína s úsmevom. A tak si povedala, že ich predsa nebude odháňať a skúsi ich do cvičenia zapojiť. Deti namiesto činiek, kočík ako cvičebná pomôcka, namiesto telocvične čerstvý vzduch. Možností je neuveriteľne veľa, dôležité je, aby ste sa cítili prirodzene a aby ste mali z pohybu a z trávenia času so svojimi deťmi radosť!

Jej videá sú hitom

Aktívna mamina vedie svoj vlastný blog, na sociálnych sieťach sa šíria jej videá rýchlosťou blesku. Na Instagrame má už viac ako 12-tisíc fanúšikov, ktorí sa nevedia jej rozkošných cvikov s deťmi nabažiť. Kim radí aj ostatným mamičkám, ako zvládnuť tréning popri deťoch, ale upozorňuje na to, že nie je odborníčka. „Moje cvičenia sú moja vlastná improvizácia, som rada, že inšpirujú aj iné matky. Odporúčam však, aby si našli odborníkov, ktorý im poradia s tréningom a rovnako aj so zdravým jedálničkom.“

Zdroj: instagram

Ako to už v takýchto prípadoch býva, aj Kim sa stretáva aj s negatívnymi reakciami. Ľudia si myslia, že sa venuje viac sebe a deti zneužíva. Ale ona v tom má jasno. „Deti pohyb so mnou milujú, nikdy by som ich do toho nenútila. Nemyslím si, že zábavné cvičenie na čerstvom vzduchu im môže uškodiť. Je to užitočné nielen pre mňa, ale aj pre ne!“, odkazuje fitnes mamička svojim neprajníkom.

Zdroj: today.com

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

11:35 Život s Helen
14:15 Kráľ Škorpión 2: Návrat kráľa
16:30 Denník princeznej
12:00 NOVÉ BÝVANIE
13:25 Bud - volejbalista
15:15 Zvedený učiteľkou
12:10 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VII.
13:25 Keď je pečenie umenie III.
14:00 Keď je pečenie umenie III.
12:25 Krtko
12:35 Dobrodružstvá Bolka a Lolka
12:45 Bob a Bobek králiky z klobúka
11:40 Skleněné peklo
13:25 Vzpomínky na Manhattan
15:05 Hříšný tanec