Zistite, čo vás čaká podľa FARBY vašich očí!

Zistite, čo vás čaká podľa FARBY vašich očí! Zdroj: Thinkstoclkphotos
Oči sú skutočne zrkadlom do duše. Prezradia únavu, lásku, radosť, zúfalosť, chorobu... Čo všetko z nich môžete vyčítať?

Iridológia je veda, ktorá sa zaoberá určením diagnózy z očnej dúhovky. Tie vypovedajú o tom, ktoré oblasti sú poškodené a odhaľujú zdravotný stav. Včasné objavenie problému, vrátane tých genetických, sú pre zdravotnú starostlivosť obzvlášť výhodné. Iridiológia tak pomôže upozorniť a vážne zdravotné komplikácie. Čo by povedali o vašich očiach diagnostici?

Záhadná dúhovka

Dúhovka je vysoko individuálny terén, kde sa ukladajú všetky naše strasti, úrazy, starosti a neodhalené choroby. Farebný odtieň a štruktúra zaznamenáva celý náš duševný život. Svoj význam majú preto všetky minimálne čiarky alebo fliačiky. Odborníci tvrdia, že každý má jedinečnú dúhovku tak, ako má každý prst vlastný nezameniteľný odtlačok.

Pravé farby: Hnedá, modrá a ich kombinácie

Iridológovia tvrdia, že skutočnými farbami sú len modrá, hnedá a ich kombinácie. Všetky ostatné odtiene sú „chybou v programe“. Životospráva je totiž primárnou vecou, na ktorú sa odborník na dúhovky zameriava.

Zelené oči

Zdroj: Thinkstockphotos

Ak má totiž niekto zelené oči, znamená to, že dotyčný môže byť v nerovnováhe. Zelená je farbou neprirodzenou, pretože je zmesou modrej a žltej. Z toho vyplýva, že farba očí, pretože je modrý základ, sa pomiešal so žltou, ktorá svedčí o nerovnováhe v organizme. Ak dúhovka nie je dostatočne číra, hrozia tráviace ťažkosti.

Modré oči

Zdroj: Thinsktockphotos

V prípade, že máte modré oči, máte postarané o problémy súvisiace s prekysleným organizmom. Ľudom s modrými očami rovnako hrozia rôzne zápaly, reuma, astma, studené ruky, ktoré súvisia s problémami s obličkami a žalúdočné vredy.

Hnedé oči

Zdroj: Thinkstockphotos

Majitelia hnedých očí by sa mali podľa všetkého bezvýhradne zdravo stravovať. Hrozia im totiž problémy so žlčníkom, žalúdkom, pečeňou a črevami. A rovnako problematickou oblasťou, na ktorú trpia práve ľudia s hnedou dúhovkou, je nervový systém. Pozor na nesústredenie sa!

Zmiešané farby očí

Všetky ďalšie dúhovky sú zmesou modrého základu, takže všetky súvisiace problémy sa prejavujú tak, ako u modrej dúhovky. V zásade platí, že by sa majitelia zmiešaných farieb mali viac zaoberať detoxikačnými kúrami.

A čo vy, verili by ste iridológií, ktorá bola kedysi považovaná za šarlatánsku disciplínu? Alebo sa ste v diagnostike celkom našli?

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

15:30 Vražedné čísla
16:30 Dr. Dokonalý
17:30 NOVINY
15:55 Simpsonovci IV.
16:25 Simpsonovci IV.
16:55 Simpsonovci IV.
16:00 Vražedné Miami II.
16:55 Presne takto o rok
17:55 Súdna sieň
16:00 Pat a Mat
16:10 Ocko hrdina
16:20 Rybičky Flip a Flap
14:50 Blbec k večeři
16:55 Příliš pozdě na loučení
18:35 Životy svatých 2/2