Novodobý hit v chudnutí: Vyskúšajte TEATOX

Novodobý hit v chudnutí: Vyskúšajte TEATOX Zdroj: Thinkstockphotos
Chcete mať postavu ako lusk? Tak potom určite vyskúšajte novinku: Detox pomocou čaju. Alebo štýlovo - teatox.

Detox je pomerne známy pomocník pri čistení tela a chudnutí. Ten dozaista pozná takmer každý. Teatox, ako už z názvu vyplýva, je podobný program očisty tela od škodlivých látok. Primárnu úlohu pri očiste zohráva čaj.

Čaj na očistu aj chudnutie

Na trhu dnes existujú totiž čaje, ktoré sa nazývajú „get clean“ (vyčisti sa) a „get lean“ (schudni). Pitie týchto čajov vám zaručí, že vaše telo sa nielen detoxikuje, ale sa aj zbaví nadbytočných kilogramov.

Aj blogerka Jenni Robinz schudla pomocou Skinny čaju. Popri pití čaju nezabúda na zdravý životný štýl.

Jenni Robinz schudla pomocu prírodnych čajov. Vysledok je ohromný. Dokázala to za necelé tri mesiace. Zdroj: Instagaram

Čaje na chudnutie obsahujú kofeín a iné účinné látky, ktoré povzbudzujú organizmus. Rovnako pôsobia na zrýchlenie metabolizmu, avšak tento pozitívny vplyv na chudnutie by ste mali rozšíriť o cvičenie a vhodnú stravu. Čaj by potom mal pôsobiť zoštíhľujúco, pretože strávite všetko, čo ste za deň zjedli. Len to s množstvom jedla samozrejme nesmiete preháňať. Čaj nerovná sa kyselina...

Zdroj: Instagram


Skinny čaje, ako všetky chudnúce čaje pôsovia ako mierne laxatívum, teda ako preháňadlo. Denný čaj je možné piť počas celého dňa a večerný čaj iba vo večerných hodinách. Čaj totiž pôsobí močopudne, takže by ste čajom určeným na večer mohli narušiť kvalitu spánku. Špeciálne zmesi si môžete zakúpiť cez internet alebo ich dostať v bio obchodoch.

Zloženie čajov na chudnutie

Obal je ekologický rovnako ako aj jeho obsah. Zloženie čaju je totiž 100-percentne naturálne a zložky podporujú proces chudnutia. V prípade, že hľadáte vhodnú náhradu za skinny čaje -  skúste zelený čaj, čaj z góji, zelerové čaje, žihľavový, čaj z koreňa valeriánskeho. To všetko sú kombinácie, z ktorých je skinny čaj zložený.

Zdroj: Instagram

Tieto čaje sú populárne najmä v Amerike, ale dostávajú sa už aj k nám. Nájdete ich pod názvom „skinny čaje“, teda opäť - čaje určené na zoštíhlenie. Čaj je vhodný nielen pri spaľovaní kalórií, ale hlavne pri potláčaní chuti na jedlo. No ktorá žena by ho nechcela? 

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

08:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja - CELEBRITNÁ VÝZVA
09:55 EXTRÉMNE PRÍPADY
11:10 Vtierka Castle II.
09:25 Simpsonovci III.
09:55 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II.
10:25 MacGyver
08:45 Nákupné maniačky
10:10 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN
11:30 JAG IV.
09:20 Malý medvedík
09:45 ZáchranáRik II.
09:50 Kúzlovanie
07:55 Příběhy ze Země Oz: Dorotčin návrat
09:35 Je prostě báječná
11:20 Kouzlo polibku