Už je horúco! Tu je návod, ako byť krásna

Už je horúco! Tu je návod, ako byť krásna Zdroj: Thinkstockphotos
Dlho očakávané leto je konečne tu a vy určite chcete vyzerať príťažlivo: Poradíme vám, čo všetko potrebujete k tomu, aby ste sa tak cítili!

Leto prináša so sebou aj mnoho nežiaducich účinkov a starostí. Ako sa vysporiadať s klímou v kancelárii, ktorá nie je zdraviu prospešná a neupadnúť do kolapsových stavov?

Určite aj vás teraz trápi, kedy stihnete nakupovanie letných vecí, ktoré vám chýbajú: sandáliky, známe flip-flopky, sexi lodičky s otvorenou špičkou, módne letné šaty, podprsenky bez ramienok, opaľovacie krémy s vhodným faktorom, epilátory. Alebo kedy si skočiť na pedikúru či bielenie zubov? Ako to všetko mať a nezblázniť sa?

Ako sa pripraviť na leto? Tu je presný návod!

 • V prvom rade si užívajte slniečka a na nákupy sa radšej vyberte vo večerných hodinách. Staré plavky ešte chvíľu predsa používať môžete!
 • Napíšte si zoznam vecí, ktoré vám chýbajú a ktoré potrebujete. Pred tým si však „vychytajte“ módne trendy na internete.
 • Nebojte sa nakupovať aj cez internet, nájdete na jednom mieste mnoho produktov. A vyjde vás to omnoho lacnejšie.
 • Vzhľad v lete je pre ženy veľmi dôležitý, a preto by ste mali vyhýbať slniečku, a to klobúkom a opaľovacím krémom s vysokým faktorom. Viac sa o zdravom opaľovaní dozviete tu: Veľký manuál OPAĽOVANIA: Na aké partie zabúdame?
 • Pred tým, ako si vynahradíte čas na cvičenie, nezabudnite na fľašu čistej vody. Tá by mala byť súčasťou dennodennej výbavy.Pitný režim je teraz mimoriadne dôležitý.
 • Nezabudnite na doplnky, ktoré váš jednoduchý odev krásne rozžiaria. Aj toto leto si zadovážte tyrkysové náramky a náhrdelníky. Horúcim trendom sú aj čelenky alebo farebné náramky.
 • Neraz je príčinou kolapsov aj pracovné vypätie, preto by ste sa mali snažiť o relaxáciu vo forme záhradkárčenia alebo odpočinku.
 • Krásne opálené ruky si žiadajú aj nový nechtový dizajn. Objednať sa u pedikérky a manikérky by ste mali čím skôr...
Zdroj: Thinkstockphotos
 • Ak nemáte čas na sedenia v skrášľovacích salónoch, potom si urobte pedikúru doma. Ako na to? Tu sa dozviete viac: SOS nohy v sandálikoch: Urobte si domácu pedikúru!
 • Trendy účesom aj toto leto ostáva klasický zapletený vrkoč. Ak si trúfnete na rybí chvost, tak určite zaujmete. Tento účes je veľmi praktický a nebude vám v ňom až tak teplo. Tu nájdete presný návod ako na to: Efektný vrkoč a´la rybí chvost: Spravte si ho sama!
 • Každá žena túži v lete po hebkom a dokonalom tele. Preto si zadovážte depilačné krémy, epilačné strojčeky. Alebo zvoľte najefektívnejšie epiláciu, a to elektrickou ihlou.
 • Pozor na klimatizáciu: Ak ju budete využívať nepretržite, môžete prechladnúť. Aby sa tomu vyhli, snažte sa teplotný rozdiel medzi kanceláriou a vonkajším prostredím neprekročiť o 5 až 7 stupňov.

Popri všetkých dôležitých veciach, ktoré my ženy potrebujeme, sa nezabúdajme usmievať. Veď leto je ako stvorené na úsmev a radosť zo života!

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

14:40 Percy Jackson: More oblúd
16:55 Pravá blondínka 2
19:00 Krimi
14:30 Mama, ožeň ma!
17:45 12 dní hrôzy
19:45 KINOSÁLA
14:50 Nákupné maniačky
15:55 Nákupné maniačky
17:00 Amerika má talent XII.
15:15 Jahôdka a jej kamaráti I.
15:40 Lovci drakov
16:05 Malý Elvis a priatelia
15:05 Dobrou noc a hodně štěstí
16:50 Bella a Sebastian 3: Přátelé navždy
18:30 Góóól! III.