Diéta podľa horoskopu: Dnes chudnú Kozorožec, Vodnár a Ryby!

Diéta podľa horoskopu: Dnes chudnú Kozorožec, Vodnár a Ryby! Zdroj: Tinkstockphotos
Rozhodli ste sa zlepšiť svoje stravovacie návyky a neviete, čo presne by ste mali zaradiť do jedálnička? Hviezdy vám poradia, ako cvičiť a jesť zdravšie!

Možno neveríte v astrológiu a chudnutie poľa hviezd vám príde príliš abstraktné. Nuž, starobylé umenie dokáže nielen predpovedať budúcnosť, ale aj vyčítať z povahy človeka jeho neduhy v správaní. Aj preto je potom jasné, prečo panna nemá problém, (vďaka svojej poriadkumilovnosti držať diétny plán) a iné znamenia, zase majú.

Zdroj: Thinkstockphotos

Kozorožec 

Patríte k znameniu, ktoré si nevedia nájsť čas na jedlo. V závale povinností totiž zabúdate na to, že sa máte najesť. Večer pred spaním však začujete škvŕkanie v bruchu. Vyprázdnite chladničku alebo idete na nákupy, kde si doprajete rýchle občerstvenie. Vaše telo síce nezvláda záťaž, ale vy si tak celkom nedáte povedať.

Jedlo:

Ako prvé by ste mali zaradiť do vášho harmonogramu raňajky a obed. Možno máte pocit, že nemáte čas na iné jedlo, okrem večere. Nie je to pravda, len do toho musíte zapojiť zodpovednosť za vaše zdravie.

Zabudnite ma mastné jedlá a radšej si doprajte bielkovinovú bombu v podobe omelety alebo tvarohu. Alebo si naopak doprajte viac sacharidov, ako je celozrnná ovsená kaša s medom alebo orechy.  

Vyhnete sa alkoholu, majonéze, tučnému mäsu, koláčom a pizze. Na čo by ste si určite mali zakladať je príjem sezónnou zeleninou. Aby sa vám lepšie trávila, pripravte si ju v pare, alebo ju ľahko povarte.

Pohyb:

Síce nepatríte k ženám, ktoré vyhľadávajú šport, ale viete sa do neho „dokopať“. Vtedy máte silný pocit, že sa prekonávate. Ako znamenie ste spätí s prírodou, preto by ste mali využiť všetky športy, ktoré ponúkajú jej dotyk. Čo tak golf, walking, horolezectvo alebo jazda na koni či bicykli?

Zdroj: Thinkstockphotos

Vodnár

Pokiaľ nemáte za sebou nejaké ťažké obdobie, nemáte problém so svojou telesnosťou. Vaša duša je prepojená s telom. Ak ste v pohode, tak sa aj tak cítite. Preto, čo sa týka diéty, žiadnu nemusíte držať. Viete, čo môžete a čo nie. Najradšej experimentujete. A to, čo sa aj týka jedla.

Ste slobodný človek, robíte len to čo vás baví a napĺňa. Rozhodne si neviete vynachváliť exotickú kuchyňu, ktorá je zdravá. Ak si poviete, že nechcete zmrzlinu, tak si prosto nedáte – v prípade, že na ňu nemáte náladu.

Ideálny obed pre vašu postavu je ryba, a to v akejkoľvek podobe. Milujete sushi, artičoky alebo pečené ryby. Tak si doprajte, spolu so sušeným ovocím

Pohyb:

Vaše dni sú pomerne hektické, ale na šport si nájdete čas. Milujete prírodu, pretože ju milujete. Čím viac sa spotíte, tým viac  relaxujete. Je vám úplne jedno, či ste v posilňovni alebo robíte turistiku v lese. Ide vám len o jedno: Vyčistiť hlavu a cítiť sa slobodná. Vaše telo bude tak zdravé a štíhle.

Zdroj: Thinkstockphotos

Ryby

Patríte k znameniu, ktoré si dáva na všetko čas. Ak sa chystáte držať diétu musíte byť presvedčené o tom, že bude naozaj fungovať. Rovnako si neviete dať rady s vyjedávaním chladničky vo večerných hodinách. Keď to na vás príde, tak si neviete dať po rukách.

Jedlo:

Ryby vedia variť a piecť. Sladké koláče, ktoré upečiete si aj rada vychutnávate. Sacharidy, ktoré prijíma vaše telo by ste mali striedať so zvýšeným príjmom bielkovín. Ideálna je kombinácia strukovín, rýb a morských plodov. Veľmi dobrá je pre vás zelená zelenina. A mali by ste sa vyhnúť s vysokým obsahom cukru, namiesto toho si dajte paradajky, jablká, citrusy alebo kiwi.

Pohyb:

Vaša pokojná povaha a vyrovnaný charakter spôsobujú, že neviete plytvať energiou. Cez to všetko by ste sa však mali nakopnúť . Ideálny šport  pre vaše vodné znamenie je plávanie. A keďže milujte harmóniu a pokoj, ako stvorené pre vás budú brušné tance, jóga, pilates alebo orientálne  tance.

Ak sa chcete dozvedieť viac o vašom znamení a chudnutí podľa hviezd, pokračovanie prinášame už zajtra! Ak ste sa narodili v znamení Raka, Leva alebo Panny, vašu diétu nájdete tu: Diéta podľa horoskopu: Dnes chudne Rak, Panna a Lev!

Ak ste sa narodili v znamení Barana, Blížencov alebo Býka, váš horoskop o chudnutí nájdete tu: Aké ste znamenie? Chudnite podľa horoskopu!

V prípade, že ste sa narodili v znamení Váh, Škorpióna alebo Strelca, horoskop o chudnutí si prečítate tu: Chudnutie podľa horoskopu: Dnes diéta pre Váhy, Škorpión a Strelec!

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE II.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:15 Panelák
05:10 Profesionáli III.
05:50 NAŠI II.
06:25 ZÁCHRANÁRI
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:10 Síla naděje
07:05 Milosrdné lži
09:45 Z ulice na green