Ako mať výstrih pod kontrolou? Inšpirujte sa!

Ako mať výstrih pod kontrolou? Inšpirujte sa! Zdroj: INT
Obdivujete hviezdy, ktoré majú odvahu chodiť po červenom koberci len tak „naostro“? Ako je možné, že ich prsia nepodliehajú gravitácii?

Odhalenie celej záhady nie je vôbec komplikované. Pod šatami ukrývajú vychytávky, s ktorými si môžete pomôcť aj vy! Nadšene ich nosia mnohé celebrity, ako Gwyneth Paltrow, Natalie Portman, Anne Hathaway alebo Emma Watson.

1. Neviditeľná podprsenka je „in“

Funguje na podobnom princípe ako samodržiace pančuchy. Podstatou nosenia takejto podprsenky je, aby vaša koža bola čistá, suchá a nemastná. Telový krém či olej teda pred jej nasadením určite nepoužívajte. Nasádzanie bielizne vám zaberie istý čas, ale push-up efekt a prirodzený vzhľad vám za to určite stoja. Pre dokonalú priľnavosť po nasadení pevne pritlačte na niekoľko sekúnd košíčky oboma rukami k telu. Cena tejto skvelej pomôcky nie je príliš vysoká na to, čo dokáže. Stojí okolo 10 eur.

 

Zdroj: INT

2. Silikónové nálepky na bradavky

Nálepky na bradavky sú výbornou voľbou pre tie ženy, ktoré si rady obliekajú hladké, transparentné a čipkované (krajkové) oblečenie. Môžu sa používať aj pri opaľovaní, pretože chránia citlivé bradavky pred agresívnymi slnečnými lúčmi. Sú vyrobené z jemného a mäkkého silikónu v telovej farbe. Takže nie sú pod oblečením vidieť, pretože skvele splynú s pokožkou. Na trhu si ich môžete zakúpiť v rôznom tvare a v rôznych cenových reláciách. Jedno balenie obsahuje desať nálepiek a stojí okolo 7 €.

3. Vražedne hlboký výstrih? Prečo nie!

Máte aj vy chuť obliecť si sexi šaty s extravagantným výstrihom, ktoré vám zaručia diskrétnosť a pohodlie? Môžete použiť nálepky, ktoré majú polmesiacový tvar. Nimi docielite push-up efekt a sexi výzor bez podprsenky. Nálepky sa lepia ozaj jednoducho. Až do polovice prsníka sa nalepí spodný okraj, tak aby sa nálepka mierne natiahla. Takýmto spôsobom sa prsník nadvihne a získa plnší vzhľad. Pozor: Nelepia sa cez bradavku a sú len na jedno použitie. Pomôcku pre pevné a prirodzené prsia si môžete zadovážiť za len za dve eurá.

Zdroj: Roxane

4. Optické zväčšenie pŕs púdrom

Plnší tvar poprsia možno dosiahnuť prepudrovaním a správnym vytieňovaním štetcom. Potrebujete k tomu o odtieň tmavší púder, než je vaša pokožka a  a zosvetľujúci korektor. Presný postup nájdete v článku: Plastika pŕs? Netreba. Zväčšite si ich týmito trikmi!

5. Podprsenka do šiat s výstrihom na chrbte

Róba s výstrihom na chrbte či s odhalenými ramenami patrí k veľmi obľúbeným letným modelom šiat. K večerným šatám nesmie chýbať ani podprsenka z transparentného materiálu po strnách, ktorá sa na telo jednoducho nalepí. Chce to len trocha praxe, aby ste docielili efekt bujného a pevného poprsia pod šatami. Takáto pomôcka je dôkladne prepracovaná, v spodnej časti vystužená. Cena podprsenky sa pohybuje rôzne, no v priemere za ňu zaplatíte okolo 15 eur.

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

10:00 Súdna sieň
11:00 POLICAJTI V AKCII
12:00 NOVINY O 12:00
10:00 Dovidenia, stará mama! II.
10:35 Dovidenia, stará mama! II.
11:35 Áno, šéfe USA II.
10:00 Prvé oddelenie II.
10:45 Nákupné maniačky
11:55 UHÁDNI MÔJ VEK
10:25 Požiarnik Sam VIII.
10:35 Okido II.
10:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
09:50 Lagerfeld - důvěrné
11:25 Dívka z románu
13:10 Okruh