Osviežte sa s kávovými peelingami MARK face and body: Tá vôňa vás dostane!

14.08.2017 07:00 Preženu.sk Look
Osviežte sa s kávovými peelingami MARK face and body: Tá vôňa vás dostane! Zdroj: Mark
Leta sme sa nevedeli dočkať a teraz, keď ho tu máme v plnej kráse, by sme rady aspoň občas mali chladnejší a osviežujúcejší deň. V tomto sa však nemusíš spoliehať na počasie. Osvieženie si môžete dopriať kedykoľvek budete mať chuť. Prospeje to nielen vášmu telu, ale aj nálade. Tu je návod ako na to!

Spomaľte a urobte si čas iba pre seba. Namiešajte si obľúbený nealkoholický drink. Osviežujúca citronáda alebo melónová limonáda sú výbornou voľbou. Rozmaznávajte sa. Dajte si sprchu a potom si dožičte svoj obľúbený kávový peeling MARK face and body. Uvidíte, ako vám to prospeje.

Prečo je MARK scrub liek takmer na všetko?

Kávový peeling MARK scrub je kozmetická nevyhnutnosť, ktorú si rada a opakovane dopraje takmer každá, ktorá ho vyskúšala. Jeho čaro spočíva najmä v aróme, prírodnom zložení a v zážitku, ktorý jeho použitie sprevádza.

Zdroj: Mark

​Vôňa

Aróma je prvé čo ťa očarí, keď si otvoríš balíček MARK scrub. Príjemnú kávovú vôňu dopĺňa špecifická aróma každého scrubu. Vybrať si môžeš kávu (originál), čokoládu, kokos, pepermint, citrus alebo melón.

Po použití scrubu bude krásne voňať nielen tvoja pokožka, ale aj celá kúpeľňa. To, že si sa scrubovala pred nikým neutajíš. ?

Zloženie

Zloženie je silnou stránkou kávových peelingov MARK face and body. Ich hlavnou zložkou je káva robusta. Okrem toho obsahujú aj ďalšie prírodné ingrediencie a to: hnedý cukor, morskú soľ, mandľový olej, kokosový olej a vitamín E. Zmes týchto surovín vytvára neopakovateľnú kombináciu, ktorá dokáže z pokožky odstrániť odumreté a suché čiastočky, príjemne ju prekrviť a zároveň ju vyživiť a hydratovať.

Zdroj: Mark

​Jeho pravidelné používanie ti pomôže bojovať s nedokonalosťami pokožky akými sú akné, celulitída, strie alebo suchá pokožka. Jeho pravidelné používanie tvoju pokožku nielen vyživí a hydratuje, ale pomôže ti zachovať si opálenie dlhšiu dobu.

Navyše, ak si vyberieš chladivý pepermint, šťavnatý melón alebo osviežujúci citrus, dopraješ svojmu telu extradávku osvieženia.

Zdroj: Mark

​Zážitok

Zážitok je to čo je na MARKovi najviac návykové. Je to relax, ktorý ti pomôže vypnúť a aspoň na pár minút zastaviť svet.

MARKa je potrebné naniesť na vlhkú pokožku po sprchovaní. Ideálne, ak ho aplikuješ jemnými krúživými pohybmi na celé telo – od hlavy až po päty. Takáto masáž ťa príjemne osvieži a umožní MARKovi pôsobiť rovnomerne na každom kúsku tvojho tela. Po pár minútach ho dôkladne zmy vodou a užívaj si jemnú, hydratovanú, sviežu a krásne voňavú pokožku. Bude to pocit, ktorý bude stáť zato.

POZOR SÚŤAŽ!

Zdroj: Mark

​Zapojte sa do súťaže o 1 MARK Watermelon peeling s Mark - face and body scrub. Výhercu uverejníme už čoskoro!

Ďakujeme za vaše názory

22:50 Hudba ticha
01:30 Noviny TV JOJ
02:25 Periskop hore a dole
22:50 Noc je ešte mladá
01:00 NAŠI
01:40 NAŠI
22:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV.
00:20 Prison Break: Návrat
02:10 Myšlienky vraha VII.
23:35 Zubor Pompík
23:45 Rozprávky z machu a papradia
00:00 Zabi nudu! II.
22:15 Nájemní zabijáci
23:50 Příběh mého syna
01:55 Otcové a dcery