Dajte zelenú kráse svojej pleti: Hrajte o super pleťovú masku od Marka

17.07.2017 07:00 Preženu.sk Look
Dajte zelenú kráse svojej pleti: Hrajte o super pleťovú masku od Marka Zdroj: Instagram
Počas leta dostáva naša tvár zabrať. Horúce slnečné lúče, zvýšené potenie a klimatizácia vplývajú na pokožku v nadmernej miere. Ak k tomu počas dovolenkových dní pripočítame aj vplyv chlórovanej vody z bazénov či slanej vody z mora, je jasné, že letné obdobie môže byť pre pokožku tváre obzvlášť náročné.

Aby to tak nebolo a vaša tvár žiarila sviežosťou a krásou aj počas leta, venujte jej zaslúženú pozornosť. Dostatočný pitný režim, pravidelný peeling a ochrana pred slnečným žiarením by mali byť samozrejmosťou. K tomu všetkému doprajte svojej tvári aj regeneráciu a výživu v podobe MARK Green tea face mask.

Čarovný zelený prášok

Pleťová maska MARK Green tea face mask má podobu zeleného prášku. Aktivizuje sa zmiešaním s vodou. Tým vznikne pasta, ktorá sa aplikuje priamo na tvár. Vďaka jej používaniu 2 – 3-krát týždenne si budete môcť užívať krásnu, zregenerovanú a sviežu pokožku.

Čaro tejto masky je skryté v ingredienciách, z ktorých je zložená – zelený čaj, ovsený prášok, ryžový prášok a prášok z listov stromu Neem.

Zelený čaj dokáže odstraňovať toxíny a zmierňovať opuchy. Okrem toho sťahuje póry a tým redukuje tvorbu kožného mazu. Vďaka svojim účinkom je vhodný aj pre problematickú a aknóznu pleť.

Zdroj: Instagram

​Ovsený prášok pokožku vyživuje, pomáha pri ekzémoch, zmierňuje jej svrbenie a udržuje jej prirodzenú vlhkosť.

Ryžový prášok z pokožky odstraňuje nečistoty a odumreté čiastočky kože. Zmierňuje tmavé kruhy pod očami, bojuje proti príznakom starnutia akými sú vrásky, škvrny a ochabnutá pokožka.

Zdroj: Instagram

​Prášku získanému pomletím vysušených listov stromu Neem sa pripisujú medicínske a liečebné účinky. Má antiseptické, antioxidačné, antivírové a protizápalové vlastnosti, a preto slúži aj ako prevencia pred čiernymi bodkami a akné, pomáha pri ekzémoch a zvlhčuje pokožku.

Bez ohľadu na vek

Či bojujete s čiernymi bodkami, akné, nadmerným kožným mazom alebo chcete zmierniť príznaky starnutia vašej pokožky, MARK Green tea face mask je správnou voľbou. Táto exkluzívna novinka na slovenskom trhu prospeje vašej pokožke nech ste v akomkoľvek veku. Presvedčte sa a dajte zelenú svojej krásnej a sviežej pokožke!

POZOR SÚŤAŽ!

Zdroj: Mark

​Zapojte sa do súťaže o 1 x MARK Green Tea Face Mask s Mark - face and body scrub. Výhercu uverejníme už v piatok!

Zdroj: Mark

Ďakujeme za vaše názory

05:05 Noviny TV JOJ
06:00 Krimi
06:30 Noviny TV JOJ
05:15 KINOSÁLA
05:25 KLAN - V DOBROM AJ V ZLOM
06:05 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie
05:05 PÁLI VÁM TO
05:35 Súdna sieň
06:10 OCHRANCOVIA
05:00 Robošváb II.
05:25 Sherm a jeho mikróby
05:40 Bobove dobrodružstvá na pláži
05:15 Počátek Země Nezemě
06:50 Kouzelný Valentýn
08:30 Need for Speed