Túžite po krásnych perách aj počas horúcich dní? Tu je návod, ako na to!

12.06.2017 06:59 Preženu.sk Look
Túžite po krásnych perách aj počas horúcich dní? Tu je návod, ako na to! Zdroj: Instagram
Ak chceš v lete vyzerať tip-top, nezabúdaj na svoje pery! Tie sú väčšinou spolu s očami tým prvým, čo si na ľudskej tvári všimneme. Skôr ako použiješ svoj obľúbený rúž, dopraj svojim perám dôkladnú starostlivosť.

Ošetri ich, nezabudni ani na hydratáciu a výživu. So setom MARK Coffee Lips je to jednoduché. Vďaka nemu sa aj na tvoje unavené a popraskané pery opäť vráti jemnosť, sviežosť a zvodnosť. Tvoje pery budú neprehliadnuteľné a o to predsa pri nich ide!

Prvým krokom ku krásnym perám je odstrániť z nich suché a odumreté čiastočky kože. Síce to znie drsne, ale dá sa to urobiť jemne – pomocou scrubu na pery MARK Lip Scrub. Tento scrub, určený špeciálne na pery, je vyrobený z kávy robusta, hnedého cukru, kávového oleja, jojobového oleja a včelieho vosku.

Čerstvo pomletá káva a hnedý cukor z pier odstránia všetko čo na ne nepatrí – od suchých čiastočiek až po drobné nečistoty. Ak budeš scrub aplikovať na pery jemnou masážou, príjemne sa prekrvia. Kávový olej ich vyčistí, detoxikuje a upokojí. Jojobový olej pery hĺbkovo ošetrí, vyhladí ich a dodá im hydratáciu. Včelí vosk na perách vytvorí ochranný film. Tým ich bude chrániť pred vysúšaním a podráždením.

Zdroj: Instagram

​​Keď už sú tvoje pery očistené a zregenerované, dodaj im pomocou balzamu na pery MARK Lip Balm dodatočnú hydratáciu. Tento balzam je zložený z kakaového masla, kávového oleja a včelieho vosku.

Vďaka kakaovému maslu, ktoré je bohaté na antioxidanty, sa na tvojich perách prejavia jeho zvláčňujúce, regeneračné a hojivé účinky. Včelí vosk má takisto hojivé účinky a vyživí aj citlivú pokožku pier.

Použitie MARK Coffee Lips

MARK Lip Scrub nanes na odlíčené a umyté pery. Jemne ho na pery vmasíruj. Aj keď má príjemnú vôňu a chuť, nejedz ho. Nechaj ho na perách niekoľko minút pôsobiť a potom ho dôkladne umy vodou. Následne použi balzam MARK Lip Balm.

Zdroj: Instagram

​Máš krásne pery? Ukáž ich všetkým naokolo a usmievaj sa. Potešíš tým nielen svoju letnú lásku, ale všetkých naokolo a hneď bude tvoj deň krajší. S MARK face and body je to jednoduché!

POZOR SÚŤAŽ!

Zdroj: Mark

​​​​​Zapojte sa do súťaže o MARK Coffee Lips a MARK Coffee Peppermint. s Mark -  face and body scrub. Výhercu uverejníme už v piatok!

Zdroj: Mark

Ďakujeme za vaše názory

22:50 Hudba ticha
01:30 Noviny TV JOJ
02:25 Periskop hore a dole
22:50 Noc je ešte mladá
01:00 NAŠI
01:40 NAŠI
22:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV.
00:20 Prison Break: Návrat
02:10 Myšlienky vraha VII.
23:45 Rozprávky z machu a papradia
00:00 Zabi nudu! II.
00:10 Ferdo Mravec
23:50 Příběh mého syna
01:55 Otcové a dcery
03:45 Příliš pozdě na loučení