Hydratujte svoju pokožku s produktami MARK face and body

05.06.2017 07:00 Preženu.sk Look
Hydratujte svoju pokožku s produktami MARK face and body Zdroj: Instagram
Asi nikoho neprekvapí, že opaľovací krém, slnečné okuliare a fľašu vody máme v horúcich letných dňoch vždy po ruke. Ochrane pokožky pred horúcimi letnými lúčmi by sme sa však nemali venovať iba v lete a nemala by začať a skončiť opaľovacím krémom.

Základom je hydratácia. Dodržiavanie pitného režimu je samozrejmosť. A to nielen počas leta, ale celý rok. Čistá voda, bylinkové alebo ovocné čaje, prípadne zriedené ovocné a zeleninové šťavy sú najvhodnejšie. Kávu, ani alkohol do objemu vypitých tekutín nezapočítavajte.

Zdroj: Instagram

​Hydratácia nielen zvnútra, ale aj zvonka

Tak ako je pre telo dôležitý príjem vhodných tekutín zvnútra, nezabudnite ani na hydratáciu zvonka. Tú vie zabezpečiť kávový peeling MARK face and body. Vďaka kokosovému a mandľovému oleju, ktoré obsahuje, pokožku vyživí a primerane zhydratuje. Navyše, morská soľ a hnedý cukor, ktoré sú jeho súčasťou, z pokožky odstránia odumretú a suchú pokožku. Dôležitý je aj účinok kávy, ktorá je jeho základnou ingredienciou. Tá zvýši cirkuláciu krvi a pokožku príjemne prekrví. Poslednou zložkou kávových peelingov MARK scrub je vitamín E. Je to silný antioxidant, ktorý obnoví štruktúru pokožky a bude ju chrániť pred nepriaznivými vplyvmi počasia.

Použitie je veľmi jednoduché. Dvakrát do týždňa si vyhraďte pár minút pre seba. V sprche alebo vo vani naneste kávový peeling na svoju vlhkú pokožku a jemne ho vmasírujte. Chvíľku ho nechajte pôsobiť a potom ho dôkladne zmyte vodou. To, že ste pokožke práve dodali výživu a hydratáciu budete cítiť. Vaša pokožka bude zregenerovaná, hebká a krásne voňavá.

Zdroj: Instagram

​Nezanedbajte svoje pery

Neuspokojte sa s tým, že ste sa postarali o pokožku svojho tela. Rovnakú službu musíte urobiť aj svojim perám! Ich pokožka je veľmi citlivá a preto sa na nich vplyv slnečných lúčov prejaví veľmi rýchlo. Aby ste sa vyhli ich nepríjemnému vysušeniu alebo popraskaniu, pravidelne používajte novinku MARK Coffee Lips. Tento set obsahuje dva produkty – scrub a balzam na pery.

Scrub z pier odstráni odumreté čiastočky pokožky, pery prekrví a vyživí, balzam ich dostatočne zhydratuje a zjemní. Vďaka tomuto setu vaše pery opäť získajú sviežosť a zvodnosť.

Aj vy sa celoročne starajte o svoju pokožku s produktami MARK face and body. Vaša pokožka sa vám odvďačí.

POZOR SÚŤAŽ!

Zdroj: Mark

​​​​Zapojte sa do súťaže o MARK Coffee Lips a MARK Coffee Peppermint. s Mark -  face and body scrub. Výhercu uverejníme už v piatok!

Zdroj: Mark

Ďakujeme za vaše názory

10:30 NIKTO NIE JE DOKONALÝ
12:00 NOVINY O 12:00
12:30 TOP STAR
10:15 Hawaii 5.0 VI.
11:35 Prvé oddelenie
12:05 Prvé oddelenie
10:15 Najlepšie svetové videá II.
11:30 Ochranca II.
13:30 Hawaii 5.0 VI.
10:50 Zabi nudu! II.
10:55 Tom a Keri
11:05 Fix a Foxi II.
09:25 Muž na míru
11:05 Pohled na lásku
12:50 Příběhy ze Země Oz: Dorotčin návrat