Kávový peeling MARK scrub – potešenie pre všetky zmysly

22.05.2017 06:55 Preženu.sk Look
Kávový peeling MARK scrub – potešenie pre všetky zmysly Zdroj: Instagram
Osvieženie v prichádzajúcich horúcich letných dňoch môžeme nájsť nielen v chladených nápojoch, šťavnatom ovocí alebo príjemnom posedávaní v tieni. Osviežiť nás môže aj káva. Tá dokáže nielen prebudiť našu ospalú myseľ, ale aj povzbudiť unavenú pokožku. Kávový peeling MARK face and body vie, ako na to.

MARK face and body je prírodný peeling vyrábaný na Slovensku. Má mnoho priaznivcov a to nielen medzi ženami, ale vďaka peelingu určenému špeciálne pre mužov „for HIM after GYM“, je obľúbený aj u mužov. Jeho čaro je v prírodnom zložení a hebkosti pokožky, ktorú vďaka jeho používaniu získate. MARK face and body očarí všetky vaše zmysly.

ZRAK: Ako prvé upúta váš zrak. Balený je v prírodných papierových balíčkoch s farebnými etiketami. Etiketa zaujme nielen svojou farbou, ale hlavne spôsobom komunikácie. Ingrediencie, spôsob použitia a ostatné dôležité informácie sú uvedené tak akoby vám ich hovoril priamo on - MARK.

ČUCH: Hneď po otvorení balíčka vás očarí jeho vôňa. Ak by ste aj netušili z čoho je vyrobený, hneď pri prvom ovoňaní pochopíte, že jeho hlavnou ingredienciou je káva. Okrem základnej kávovej verzie je kávový peeling MARK scrub k dispozícii aj s vôňou kokosu, čokolády, citrusu a pepermintu. Po jeho použití budete rovnako voňavá aj vy.

Zdroj: Instagram

​HMAT: Najväčšie potešenie prinesie MARK vašej pokožke. Stačí, ak si na sprchovanie vyhradíte pár minút navyše a nanesiete ho na vlhkú pokožku. Po osprchovaní budete cítiť ako je vaša pokožka jemná, vyživená a hydratovaná. To všetko spôsobí účinok ingrediencií, z ktorých je MARK vyrobený.

Hnedý cukor a morská soľ z pokožky odstránia odumreté a suché čiastočky. Na jemno zomleté zrnká kávy robusta podporia cirkuláciu krvi a pokožku príjemne prekrvia. Mandľový a kokosový olej pokožku vyživia a hydratujú. Vitamín E obnoví jej štruktúru a bude ju chrániť pred nepriaznivými vplyvmi prostredia.

Zdroj: Instagram

​Zmena bude hmatateľná (a to doslova) už po prvom použití.

CHUŤ: Najmä pri použití scrubu na pery MARK Lip Scrub budete na perách cítiť jeho sladkastú chuť. Napriek tomu, že vás bude lákať, nejedzte ho. Väčšiu službu urobí vašej pokožke ako vášmu žalúdku.

SLUCH: Ak budete pravidelne používať MARKa, vaša pokožka bude jemná, hydratovaná a svieža. Navyše, MARK dokáže pomôcť aj s jej nedokonalosťami akými sú akné, celulitída, strie alebo suchá pokožka. A presne to je moment kedy pri MARKovi využijete váš sluch. To, že je vaša pokožka krajšia, sviežejšia a že vás budú menej trápiť jej nedokonalosti, si všimne aj vaše okolie. Určite si to nenechajú pre seba a adresujú vám nejeden kompliment. Bude sa vám to páčiť!

Len zdravá, vyživená a hydratovaná pokožka môže byť krásna. MARK vie ako ju dosiahnuť.

MARK očarí vás a vaša pokožka očarí všetkých okolo vás. Vyskúšajte to!

POZOR SÚŤAŽ!

Zdroj: Mark

​​Zapojte sa do súťaže o osušku a kávový peeling MARK Coffee Watermelon s Mark -  face and body scrub. Výhercu uverejníme už v piatok!

Zdroj: Mark

Ďakujeme za vaše názory

22:30 Pokoj v duši
00:35 POLICAJTI V AKCII
01:40 Súdna sieň
22:20 Biele goliere VI.
23:10 Biele goliere VI.
00:10 Hoď svišťom
22:00 Fórky, vtipky XXVII.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Dr. House VI.
22:35 Tom a Keri
22:45 Fix a Foxi
23:10 Príbehy dvoch myší II.
22:05 Slunce, seno, erotika
23:45 Ďáblův houslista
01:45 Santa je pořád úchyl