Leto je už takmer tu: Povedzte to aj svojej pokožke!

15.05.2017 07:00 Preženu.sk Look
Leto je už takmer tu: Povedzte to aj svojej pokožke! Zdroj: Mark
Predstavte si horúce slnečné lúče, jemný piesok, šumiace more, osviežujúce miešané drinky... Aj pre vás je toto ideálna predstava letnej dovolenky?

Aby bola dokonalá, treba k nej pridať ešte čosi šťavnaté, svieže a voňavé. Áno, aj my myslíme na melón. Ale nie na hocijaký, ale na taký, ktorý osvieži vašu pokožku, zároveň ju vyživí a prekrví. Stále rozmýšľate o aký melón ide? No predsa o kávový peeling MARK Coffee Watermelon.

Zdroj: Mark

​Limitovaná letná edícia

MARK Coffee Watermelon je limitovanou letnou edíciou prírodného kávového peelingu MARK face and body. Vyrobený je z prírodných ingrediencií akými sú káva robusta, hnedý cukor, morská soľ, mandľový olej, kokosový olej a vitamín E.

Hnedý cukor a morská soľ odstránia z pokožky suché a odumreté čiastočky. Na jemno zomleté zrnká kávy robusty podporia cirkuláciu krvi a tým pokožku príjemne prekrvia. Mandľový a kokosový olej pokožku vyživia a dokonale hydratujú. Vitamín E bude obnovovať štruktúru pokožky a chrániť ju pred nepriaznivými vplyvmi počasia.

Kombinácia týchto ingrediencií vytvára neopakovateľnú zmes, vďaka ktorej bude vaša pokožka jemná, svieža, vyživená a krásne voňavá.

Zdroj: Mark

​Príprava na opaľovanie

Ak zaradíte používanie kávového peelingu MARK face and body do svojej kozmetickej rutiny, rýchlo zistíte, že novonadobudnutý zlatistý odtieň si vaša pokožka zachová dlhšiu dobu. Dôvodom je, že účinky slnečných lúčov sa viac prejavia na ošetrenej, zregenerovanej a hydratovanej pokožke, ktorá je pravidelne prekrvená a zbavená odumretých čiastočiek.

Po použití MARK Coffee Watermelon bude vaša pokožka krásne voňavá a leto budete cítiť z každého kúsku vašej pokožky. Nečakajte pokiaľ sa objavia letné horúčavy, pripravte sa na leto už teraz. S prírodným kávovým peelingom MARK face and body je to jednoduché. Vaša pokožka sa vám odvďačí.

POZOR SÚŤAŽ!

Zdroj: Mark

​​Zapojte sa do súťaže o osušku a kávový peeling MARK Coffee Watermelon s Mark -  face and body scrub. 2 výhercov uverejníme už v piatok!

Zdroj: Mark

Ďakujeme za vaše názory

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:10 Život po ľuďoch II.
05:55 Prvé oddelenie II.
06:15 Prvé oddelenie II.
05:05 TOP STAR
05:20 Hoď svišťom II.
05:50 Kutyil s.r.o.
05:10 Sam a Max
05:35 Lovci drakov
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:50 Twilight sága: Rozbřesk - 1. část
07:55 Bláznivé námluvy
09:40 Angele a Tony