Privítajte jar s voňavým MARK face scrub: Hrajte o špeciálny set peelingov!

20.03.2017 07:04 Pre ženu Look
Privítajte jar s voňavým  MARK face scrub: Hrajte o špeciálny set peelingov! Zdroj: Mark
Aj tvoja tvár dostala počas uplynulej zimy zabrať? Hľadáš spôsob ako sa o ňu postarať, zbaviť ju odumretých čiastočiek a ako ju dostatočne hydratovať? Riešením môže byť kávový peeling určený špeciálne na tvár MARK face scrub.

Okrem toho, že sa výborne postará o pokožku tvojej tváre, jeho používanie sa ti stane relaxom, na ktorý sa budeš tešiť.

Kávové peelingy MARK scrub sú vyrobené z kávy robusta, kokosového a mandľového oleja, hnedého cukru, morskej soli a vitamínu E. Face scrub obsahuje aj jojobový, avokádový, grapefruitový esenciálny a tea tree olej. Práve tieto oleje sa o teba postarajú šetrne a pomôžu ti pri boji s problematickou a aknóznou pleťou.

Jojobový olej tvoju pleť ošetrí, zregeneruje a vyživí. Avokádový olej pokožku osvieži a omladí. Pomôže obnoviť jej elasticitu a zároveň ju zregeneruje a hydratuje. Tea tree olej je výborný pri starostlivosti o problematickú pleť, a to vďaka jeho výraznému antibakteriálnemu a antivírusovému účinku. Grapefruitový esenciálny olej zbavuje pleť mastnoty a pomáha pri akné. Správny pomer týchto ingrediencií vytvára voňavú a veľmi účinnú kombináciu v podobe MARK face scrub.

Zdroj: instagram

​Ako sa MARK scrub používa?

Použitie je veľmi jednoduché. Stačí, ak si v kúpeľni vyhradíš niekoľko minút navyše. MARK face scrub nanes na vlhkú tvár. Do pokožky ho môžeš jemne vmasírovať. Nechaj ho pôsobiť 5 minút a potom ho opláchni. Ideálne je, ak budeš face scrub používať 2x týždenne. Tvoju pleť tak pripravíš na prichádzajúcu jar a prvé slnečné lúče. Tvoja tvár sa ti odvďačí, uvidíš!

Zdroj: instagram

​V čom je kúzlo MARK scrub?

MARK je prírodný peeling vyrobený z čisto prírodných ingrediencií. Je vyrábaný na Slovensku. Okrem toho, že tvoju pokožku zbaví odumretých čiastočiek, hydratuje ju a vyživí. Tvoja pokožka bude po jeho použití jemná, svieža a krásne voňavá. Priprav sa na to, že voňať budeš nielen ty, ale aj tvoja kúpeľňa, takže scrubovanie pred nikým neutajší.

MARK face and body scrub si môžeš vybrať v piatich arómach: originál (káva), kokos, čokoláda, citrus a pepermint. Špeciálne na tvár je určený MARK face scrub Tea tree & Jojoba.

MARK vie, že sa chceš postarať nielen o seba, ale aj o svoju polovičku a preto vyrába špeciálne pre mužov kávový peeling s vôňou čokolády a pepermintu – „for HIM after GYM“.

Viac sa o MARK face scrub Tea tree & Jojoba dozvieš na webovej stránke www.markscrub.com. Sleduj MARK scrub na facebook.com/ scrubmark a na Instagrame @scrub_mark.

POZOR SÚŤAŽ!

Zdroj: Mark

​Zapojte sa do súťaže o špeciálny set pre ňu a neho s párovanými náramkami od​​ MARK - face and body scrub! Šťastného výhercu vyhlásime už v piatok.

 

Zdroj: Mark

Ďakujeme za vaše názory

11:35 Len trošku šťastia
13:40 Bobule
15:50 NOVÁ ZÁHRADA
12:15 VŠETKO ČO MÁM RÁD
13:15 VLCI
14:10 VLCI
12:05 Kardashianky a ich rodina
13:20 V.I.P. vraždy
14:45 INKOGNITO
12:25 Oskar v balóne
12:45 Kikirikí
12:50 Medzi nami zvieratkami
12:10 Holka k sežrání
13:50 Pozlátko Hollywoodu
15:25 Můj šálek kávy