Zatiahnuté
18°
Bratislava
Urban
25.5.2022
Kašle na to, že by mohla byť jeho mamou: Alexander si staršiu priateľku nevie vynachváliť
Zdielať na

Kašle na to, že by mohla byť jeho mamou: Alexander si staršiu priateľku nevie vynachváliť

Zdroj: TikTok/alexander.crowley13_

Hoci ich delí veľký vekový rozdiel a takmer nikto ich vzťahu neveril, aj po roku sú zaľúbení ako hrdličky.

25-ročný mladík Alexander Crowley miluje svoju staršiu priateľku stále viac, a to, že je o 22 rokov staršia, jednoducho vôbec nerieši, informuje The Sun.

Tento celebritný pár má opačný vekový rozdiel. Michael Douglas je od manželky Catherine starší o 25 rokov a sú spolu šťastní už vyše dvadsať rokov!

​Kritiku si nevšímajú

Alexander priznal, že na začiatku nikto z okolia neveril, že by mohli spolu vydržať dlhšie. Po roku však všetkým dokázali, že nejde iba o románik, ale o skutočný a pevný vzťah.

"Kedysi dávno som stretol 47-ročnú ženu, ktorá sa stala mojou spriaznenou dušou," napísal k videu. "Ľudia nerozumeli nášmu vekovému rozdielu a vraveli nám, že to nebude mať budúcnosť. Prešiel rok a naša láska je stále silná,“ napísal k  Alexander a dodal, že sa milujú dokonca viac ako predtým.

TikTok/alexander.crowley13_

Nie všetci však uverili ich citom a pod videom sa nakopilo aj niekoľko posmešných komentárov.

“Bráško, budeš mať doma dve mamy,” napísal jeden, ďalší si zase myslia, že jeho priateľka musí byť dobre zabezpečená a preto je s ňou, iní zase poukazovali na to, že vekový rozdiel je veľmi viditeľný už teraz a bude to ešte horšie.

Alexandrova priateľka si uštipačné poznámky nevšíma a uviedla, že randiť s oveľa mladším mužom má veľmi veľa výhod. Okrem iného si nevie vynachváliť jeho kondičku a to, že sa len tak nezadýcha pri prechádzke či športe, môže ho hladkať po vlasoch, o ktoré ešte neprišiel, alebo jej pomáha niečo prečítať, ak to ona nevidí, pretože má skvelý zrak.

“Je úžasné mať takého mladého frajera, vďaka nemu sa udržujem mladá aj ja,” dodala spokojne. 

Čo si o takomto vzťahu myslíte vy? Poznáte podobnú dvojicu, ktorej vzťah vydržal dlhšie?

@alexander.crowley13_ Despite the advice not to…I’m glad I chose my own path #datingolderwomen #cougartok #relationships #agegapcouple ♬ little rockstar - roolo
@alexander.crowley13_ Young whipersnapper. #cougartok #agegapcouple ## #datingyoungermen #fypシ ♬ original sound - user754679243253
@alexander.crowley13_ Tell me without telling me board game. CALL TO ACTION: Buy it at Target now! #hbttellmegame #tellmegame ♬ The Office - The Hyphenate

Súvisiace články

Najčítanejšie