Daniel má 41 rokov a je stále panic: Od budúcej partnerky chce JEDINÚ vec a to je problém!

Daniel má 41 rokov a je stále panic: Od budúcej partnerky chce JEDINÚ vec a to je problém! Zdroj: unsplash.com/Morgan Pelinsky
Hoci sa to už dnes veľmi nevidí, niektorí ľudia sú ochotní čakať na tú pravú lásku celé roky a nepodľahnú pokušeniu. Daniel je jedným z nich!

Mladík pochádza z Austrálie a už celé roky sa snaží nájsť ženu, ktorá by bola pre neho všetkým. Zatiaľ sa mu ju však nepodarilo nájsť. Neváhal preto a odhodlal sa k zaujímavému kroku…

Ak máte radi erotické poviedky, začítajte sa do diel tejto slovenskej autorky...

​Na svojej webovej stránke zverejnil video, ktoré má slobodné dámy osloviť, aby ho následne kontaktovali. “Ak sa rada rozprávaš o filozofii, vede a literatúre, budeme si super rozumieť,” zveril sa mladík. Daniel ďalej opisuje, ako by mala jeho žena snov vyzerať. Zaujímavé pritom je, že nejaké prehnané nároky nemá. Chce len, aby potenciálna partnerka svoj doterajší život venovala práve kariére a rozvíjaniu svojej osobnosti. Na druhej strane, má jednu požiadavku, ktorá bude pre mnohé jeho rovesníčky asi nesplniteľná - chce, aby bola jeho vyvolená panna. “Viem, že existuje veľa žien, ktoré sa zaujímajú o vedu a zároveň ešte nezažili žiadne intímnosti. Takáto žena sa však veľmi ťažko hľadá… Chcem len to, aby si sa ušetrila jedine pre mňa a pre nikoho iného,” tvrdí Daniel. 

Zdroj: singleguyfromadelaide.com

​Samotný Austrálčan má aktuálne veľa fanúšikov, ktorí mu držia palce, aby našiel ženu snov, i keď sa to na prvý pohľad zdá byť takmer nemožné. Pod jeho video mu napísal muž, ktorý nemal sex do tridsiatky a našiel svoju vysnívanú lásku, ktorá bola tiež panna. Takže až také nereálne to nebude… Čo si myslíte vy?

Zdroj: singleguyfromadelaide.com

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:35 Bez servítky
05:20 Súdna sieň
06:05 Moja mama varí lepšie ako tvoja
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:05 Nákupné maniačky
05:50 Policajti v akcii
06:50 Prvé oddelenie II.
05:35 Jahôdka a jej kamaráti I.
06:00 Bob staviteľ XV. - XVIII.
06:10 Rev a motoroví miláčikovia I.
05:00 Dobrodružství v divočině: Ztraceni v Africe
06:45 Zrodila se Astrid
08:55 Psí veličenstvo