Ako okúzliť chlapa podľa horoskopu? Využite svoju najsilnejšiu stránku!

Ako okúzliť chlapa podľa horoskopu? Využite svoju najsilnejšiu stránku! Zdroj: unsplash.com/artur-tumasjan
Asi ste už dávno zistili, že nejaké všeobecné príručky, ako získať muža svojich snov, nefungujú. Každá sme totiž iná a podľa znamenia používame pri flirtovaní iné fígle.

To, že vaša kamarátka skúša pri balení chlapov niečo iné, ešte neznamená, že to isté zafunguje vo vašom prípade. Berte svoje neobyčajné vlastnosti ako svoju zbraň a budete mať vopred vyhraté.

Sledujte seriál Nemocnica, ktorý je tiež plný vzťahových zápletiek a lásky. Nenechajte si ho ujsť v utorok a štvrtok o 20:35 na JOJke!

Baran - odvaha

Muži vás vnímajú ako ženu priamu, rozhodnú, silnú a statočnú. Asi to nebude nič pre ochraniteľské typy, ale také vy ani nevyhľadávate. Nechcete mať vedľa seba niekoho, kto si bude pripadať vedľa vás nedocenený. Potrebujete chlapa, ktorý vašu odvahu bude obdivovať. Pozor ale na to, aby ste to neprehnali. Odradiť ich môže naopak to, keď ste zvyknutá ľudí okolo seba komandovať.  

Býk - ideálna manželka

Ženy v tomto znamení sú jednoznačne rodinné typy. Svojho partnera dostanete ako opatrovateľka, ktorá sa stará o teplo domáceho krbu. Ste pre neho pracovitá, poriadna a zároveň milujúca celým svojím srdcom. To z vás robí dokonalú manželku. Tieto vlastnosti ale ocenia hlavne tí adepti, ktorí sa túžia už usadiť a založiť si rodinu.  

Zdroj: unsplash.com

Blíženci - sexepíl

Pre mužov ste príťažlivá a obzvlášť očarujúca. Páči sa im, že dbáte na svoj vzhľad a zároveň ste vtipná a veľmi komunikatívna. Ľahko si získate pozornosť mužov, či už tým, že dobre vyzeráte, alebo svojou kreativitou. Zbaliť niekoho pre vás nebude tak ťažké ako si ho udržať. Vášmu vyvolenému totiž môže po čase vadiť vaša náladovosť.  

Rak – chápajúca a priateľská

Muža možno nezaujmete na prvý pohľad. Ste totiž plachá, citlivá, zato ste empatická, čo ocenia až pri ďalšom zoznamovaní. Vaše vzťahy najčastejšie vznikajú z dobrého priateľstva. Často mužom totiž slúžite ako bútľavá vŕba, a preto sa začnú vedľa vás cítiť čoskoro uvoľnene. Zase si ale dávajte pozor na spasiteľský komplex, muži vás potom môžu začať využívať.

Zdroj: unsplash.com/candice-picard

Lev - nedobytná pevnosť

Získať vás stojí muža veľa času a možno aj peňazí. Len tak s niečím sa totiž neuspokojíte a rozhodne vám robí dobre, keď vás nápadník dobýva. Určite je dobré dávať najavo, že nie ste tak ľahko „k mání,“ to aj veľmi ješitného muža priťahuje a láka, ale pozor na to, nech to nepreženiete. Mnohých môže vaše nekonečné odmietanie unaviť.  

Panna – starostlivá  

Chlapi bývajú obvykle neorganizovaní a neporiadni, sú preto radi, keď toto môžu prehodiť na svoju drahú polovičku. A to je presne vaša šanca! Ste veľmi starostlivá a poriadkumilovná - presne také vlastnosti váš potenciálny partner určite ocení. Len sa vyvarujte kritizovaniu a nevhodných poznámok o jeho bordelárstve.

Zdroj: unsplash/sebastian-latorre

Váhy - najlepšia kamarátka

Ste chápajúca a priateľská a presne týmito prednosťami muža upútate. Bude vás brať nielen ako milenku, ale aj ako kamarátku do nepohody a určite vás hneď rád predstaví svojim priateľom, rodine a kolegom. Okrem opísaného ste totiž tiež sčítaná, inteligentná, taktná a zároveň dbáte o svoj zovňajšok. Pre svojho vyvoleného budete klenot, ktorým sa bude chcieť chváliť.

Škorpión - zvodkyňa

Muža bude priťahovať, že ste vášnivá, sexi, ambiciózna, inteligentná a samostatná. Všetkými týmito vlastnosťami totiž Škorpiónky oplývajú. Preto keď sa do niekoho zapozeráte, nie je pre vás problém dotyčnému zamotať hlavu. Niekedy vás ale nezastaví ani to, keď je muž zadaný. Ste dokonca natoľko vynaliezavá, že ho získate stoj, čo stoj.  

Zdroj: Profimedia

Strelec – dobrodružná  

Doslova milujete dobrodružstvo, slobodu a nezávislosť. Mužom týmito vlastnosťami budete veľmi blízka a nebudú mať s vami na začiatku vzťahu obavy, že ich poženiete pred oltár. Užijete si určite spolu veľa zábavy, cestovania a budete objavovať nové veci. Problém môže nastať, ak sa budú chcieť usadiť a vaše voľnomyšlienkárstvo im začne prekážať. Potrebujete totiž aj vo vzťahu slobodne dýchať.  

Kozorožec - dokonalá výzva

Ženy v znamení Kozorožca sú pre mužov skutočnou výzvou. Je totiž pre vás charakteristické, že pôsobíte uzavreto, a tým pádom neprijateľne. Cesta k vášmu srdcu býva spletitá, a nie každý si na vás trúfne. Navyše ste veľmi konzervatívna a tradične založená, a to zďaleka nie každému bude imponovať. Vy očaríte hlavne mužov, ktorí chcú neustále dobývať.

Zdroj: unsplash.com

Vodnár - intelektuálka

Vodnárky sú veľmi inteligentné ženy. Máte veľa zaujímavých nápadov a tiež máte veľa prečítaného. Tým urobíte na muža dojem, pretože budú mať pocit, že si s vami majú vždy čo povedať. Len si dajte pozor, nech to zase nepreženiete. Niekedy si stojíte tvrdo za svojím, a ak má niekto na vec iný názor, tak ho nechcete počúvať.  

Ryby – chápavá vŕba

Ste veľmi citlivá a empatická duša. Muži preto nebudú mať žiadny problém sa vám s niečím zveriť. Svojou povahou preto očaríte hlavne tých, ktorí majú zlomené srdce kvôli inej žene a u vás budú hľadať útechu a porozumenie. Navyše budú mať vo vás istotu, že ich budete hlboko a verne milovať. Je ale na vás, aby ste si medzi nápadníkov nevybrali citlivky, ktoré vám bude neustále fňukať na ramene.

Zdroj: Profimedia

Zdroj: prozeny.blesk.cz

TV Program

10:55 Policajti v akcii
12:00 Noviny o 12:00
12:35 Top Star
10:35 Blázni do zrubov II.
11:50 Profesionáli II.
12:50 Simpsonovci XXX.
10:20 ZOO
11:50 Nákupné maniačky
13:05 Skutočné príbehy
11:40 Matematické príšerky I.
12:05 Bolek a Lolek na Divokom Západe
12:20 Krtko
11:15 Řidičák snadno a rychle
12:50 Síla naděje
14:40 Příšerky z vesmíru