Naomi sa zasnúbila a ľudia sú šokovaní: Viete si niečo takéto predstaviť?

Naomi sa zasnúbila a ľudia sú šokovaní: Viete si niečo takéto predstaviť? Zdroj: facebook/naomi.z.watson
Naomi je mladá atraktívna žena, ktorá sa bude čoskoro vydávať. Jej najbližší by si však po jej boku predstavovali úplne iného muža. Prečo?

Naomi má 29 rokov a s Robertom, ktorý je od nej o 20 rokov starší, sa spoznali v roku 2012. Úspešný podnikateľ v tom čase totiž hľadal niekoho, kto sa bude starať o jeho dcérku a dohliadne aj na jeho manželku. 

Jeho žena Lisa už v tom čase trpela nevyliečiteľnou chorobou a všetkým bolo jasné, že sa svojho dôchodku nikdy nedožije. Lisa s Robertom sa do seba zamilovali ešte na strednej škole a zo spoločnej lásky sa im narodila dcéra Molly. A boli to práve tieto dve ženy jeho života, o ktoré sa mala Naomi starať. Do rodiny rýchlo zapadla a spolu výborne vychádzali. Po čase však nemoc Lisu pripútala na lôžko a bola to práve Noami, ktorá sa o ňu nonstop starala. Robert bol totiž neustále na pracovných cestách. V roku 2014, Lisa chorobe podľahla... "Keď sa to stalo, vedela som, že Robert a Molly ma budú potrebovať viac ako kedykoľvek predtým. Ostávala som u nich čoraz dlhšie, aby sa mali komu vyplakať. Po pár mesiacoch som si uvedomila, že som sa do Roberta zamilovala. Svoje city som zo začiatku potlačovala, keďže práve stratil svoju manželku, navyše bol aj o 20 rokov odo mňa starší," priznala pre The Sun Naomi. 

Keď ju však jeden večer pozval domov na večeru a jeho dcéra Molly nebola doma, v istom momente sa začali bozkávať. Odvtedy sa z nich stal pár, no svoj vzťah pred všetkými tajili. Po dvoch mesiacoch sa Robert priznal dcére, ktorá bola z ich lásky nadšená. Následne sa Naomi nasťahovala ku nim domov a dnes sú už zasnúbení. Kým oni prežívali dokonalé šťastie, mnohí z ich spoločných priateľov im nefandia. Označujú ju ako zlatokopku, ktorá si Roberta ulovila kvôli peniazom. Zo vzťahu zo začiatku neboli nadšení ani rodičia Naomi. Časom sa však s  jej voľbou vysporiadali...

Zdroj: thesun.co.uk

TV Program

20:35 Nový život
21:30 S pravdou von
23:00 Semafor
20:30 Ten dvanásty
23:30 Na hrane
01:25 Simpsonovci I.
20:10 Vražedné Miami
21:00 Dr. House VIII.
21:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
20:35 Bob a Bobek králiky z klobúka
20:45 Volám sa Caillou V.
21:05 Okido I.
20:15 Gagarin
22:15 Vlk z Wall Street
01:05 Safe