Jana predstavila priateľa rodičom, tí zostali bez slov: S ich vzťahom sa nedokážu zmieriť

Jana predstavila priateľa rodičom, tí zostali bez slov: S ich vzťahom sa nedokážu zmieriť Zdroj: Profimedia
Takmer nikto ich silnej láske neveril a preto najskôr svoj vzťah tajili. U najbližších nenašli pochopenie ani po troch rokoch randenia. Pozrite sa, prečo!

Študentka Jana Leonhardt z Nemecka tvrdí, že nikdy predtým nemala vzťah so starším mužom a priťahovali ju chlapci približne v jej veku. Z ohromnej príťažlivosti k mužovi, ktorý by mohol byť pokojne jej otcom, zostala zo začiatku zaskočená aj ona sama.

Láska nepozná rozdiely

Dvojica sa zoznámila pred tromi rokmi, keď Jana hľadala na internete rôzne prednášky kvôli štúdiu. Prednáška profesora Petra Heinricha ju zaujala natoľko, že mu napísala a poprosila ho o ďalšie informácie k téme. Po niekoľkých e-mailoch sa nakoniec dohodli na video hovore, pretože zistili, že majú mnoho spoločných tém, ktoré chceli spolu prebrať, píše Daily Mail.

Zdroj: Profimedia

Po niekoľkých príjemných debatách začali obaja cítiť vzájomnú náklonnosť a túžili po osobnom stretnutí. Obavy však mali z obrovského vekového rozdielu. Jana mala vtedy 18 rokov a Peter o 27 rokov viac. Nakoniec to bol práve Peter, ktorý sa odvážil pricestovať za Janou, keďže bývala vyše 300 kilometrov od neho.

Obaja sa do seba bláznivo zamilovali a zo začiatku svoje city skrývali, pretože sa obávali reakcií okolia. Hoci spolu nežijú, ich láska trvá už tri roky a obaja veria, že to bude navždy. “Láska sa nepozerá na vek. Spriaznené duše by jednoducho mali byť spolu bez ohľadu na to, čo si myslia ostatní,” tvrdia obaja svorne, no zároveň dodávajú, že ich mrzí postoj ich najbližších. Rodičia Jany a rovnako aj rodičia Petra sa doteraz s ich vzťahom nezmierili.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa 30Y (@30chronia)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa 30Y (@30chronia)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa 30Y (@30chronia)

Zdroj: dailymail.co.uk, Instagram

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:25 Šport
20:30 Najlepšie počasie
19:35 Profesionáli III.
20:30 Ten dvanásty
23:30 Na hrane
20:10 Vražedné Miami
21:00 Dr. House VIII.
21:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
20:10 Macko Uško
20:25 Krtko
20:35 Bob a Bobek králiky z klobúka
18:05 Twilight sága: Rozbřesk - 1. část
20:15 Gagarin
22:15 Vlk z Wall Street