Narodili ste sa v jednom z týchto znamení? Máte šťastie! Priťahujete ľudí ako magnet!

Narodili ste sa v jednom z týchto znamení? Máte šťastie! Priťahujete ľudí ako magnet! Zdroj: unsplash.com/alexandru-zdrobau
Ako to, že niekto dokáže na druhých neuveriteľne zapôsobiť aj bez toho, že by sa o to usiloval a iní na tom musia tvrdo pracovať? Aj toto je vraj ovplyvnené znamením, v ktorom ste sa narodili.

Všimli ste si, že existujú osoby, ktoré k sebe priťahujú ľudí oveľa viac ako ostatní? Vyznačujú sa prirodzenou charizmou a priam žiariacou osobnosťou, pre ktorú sú jednoducho neodolateľní, a to rovnako pre obe pohlavia.

Tieto znamenia zverokruhu majú doslova magickú osobnosť, ktorá funguje ako magnet. Patríte medzi týchto šťastlivcov aj vy? Zistite to hneď!

Ryby

Ryby majú prirodzenú schopnosť odovzdávať ostatným pocit bezpečia. Ich vrelá osobnosť vyžaruje jasne ako slnko, čo automaticky spôsobuje, že ich majú ostatní ľudia radi a hľadajú u nich pozornosť, priateľstvo a lásku. Inšpirujú tiež ostatných ľudí, aby boli lojálni a oddaní tomu, čo od života očakávajú.  

Lev

Levy sú jedným z najpopulárnejších znamení zverokruhu. Ich osobnosť okamžite priťahuje ostatných ľudí, ktorí túžia byť ich priateľmi alebo partnermi. Sú veľmi charizmatickí a táto kvalita sa odráža aj v ich práci. Ak sa rozhodnú, môžu vyhrať v čomkoľvek, sú jednoducho skvelí, len občas majú tendenciu byť prísnejší vodcovia.

Zdroj: unsplash.com

Býk

Ľudia narodení v tomto znamení zverokruhu sa rodia s charizmatickou a magnetickou osobnosťou. Sú zábavní a vzrušujúci. Majú neutíchajúci zmysel pre dobrodružstvo, ktorý núti všetkých okolo nich, aby sa správali podobne a vydali sa rovnakou cestou. Vždy majú tie najlepšie nápady a nikdy sa s nimi nenudíte.  

Váhy

Ich láskavá povaha im umožňuje kedykoľvek niekomu pomôcť, ale tiež niekomu urobiť radosť. Ich pokojné a vyrovnané správanie vyvoláva v ostatných pozitívne emócie a vyzýva ich tiež, aby boli aj oni k ostatným láskaví. Majú tiež silnú autoritu, ktorá dáva každému istotu, že môžu byť v bezpečí, pretože Váhy si dokážu poradiť aj v situácii, keď sa niečo zhorší alebo pokazí.

Zdroj: unsplash.com

Baran

Barani sú nádherní a očarujúci a vydávajú zo seba do všetkých strán nákazlivú energiu, ktorá k nim priťahuje ostatných. Sú tiež šikovní a zaujímaví. Ak však zatúžite sa od nich trochu odtiahnuť, pravdepodobne to tak ľahko nepôjde, pretože aj oni sa radi držia čo najtesnejšie.

Strelec

Strelci sú extrémne kreatívni, a preto sa snažia ostatní ľudia byť v ich blízkosti, aby od nich načerpali nejaké nové nevšedné nápady. Strelci sú ochotní podeliť sa o svoje myšlienky aj pocity s ostatnými a dať im šancu ich využiť v ich prospech. Spoločnosť Strelcov dáva ostatným záruku, že tu budú vždy, keď to bude potrebné, nech sa deje čokoľvek.

Zdroj: prozeny.blesk.cz

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:30 Bez servítky
05:20 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
06:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:25 Extrémni žgrloši I.
05:45 Policajti v akcii
06:30 Nákupné maniačky
05:05 Tashiho svet
05:20 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:35 Ruby z dúhy II.
05:30 William a Kate: Královské zásnuby
06:50 Příliš pozdě na loučení
08:30 Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema