Namiesto sexi tanca pre manželku poriadny trapas: TOTO musela nevesta predýchať!

Namiesto sexi tanca pre manželku poriadny trapas: TOTO musela nevesta predýchať! Zdroj: Profimedia (ilustračná fotografia)
Špeciálne tanečné vystúpenia sú na svadbách veľmi obľúbené, nie vždy to však dopadne podľa predstáv ich aktérov. Tanec tohto ženícha skončil hotovou katastrofou!

Istá žena zdieľala na TikToku nešťastné video, ktoré zachytáva nevydarený darček od jej čerstvého manžela. Také niečo by ste na svojej svadbe rozhodne zažiť nechceli!

Ups, tak toto nevyšlo...

Nevesta zdieľala desivý okamih z ich veľkého svadobného dňa, keď jej čerstvý manžel predvádzal sexi tanec iba v nohaviciach bez trička.

Po tom, ako sa vlnil okolo nej zadkom, kým ona sedela na stoličke, zvrtol sa a rýchlym pohybom chcel nohou švihnúť ponad jej hlavu. Tento prvok mu však totálne nevyšiel a nohou to vpálil rovno do nevestinej tváre. Pozrite sa na to!

@gaudsquad

How my husband ruined our wedding part 1?? ##men :/ ##wedding

♬ Oh No - Kreepa

 

Nevesta neskôr všetkých ubezpečila, že je úplne v poriadku. Chvíľu jej síce celá hlava pulzovala a musela sa dať do poriadku, ale svadba nakoniec dopadla dobre a tancovali až do rána.

Zažili ste na nejakej svadbe podobný trapas?

@gaudsquad

Reply to @tigervibe sooo I cried for a bit and he felt insanely bad but it was fine because we ended up partying until 8 am with our best friends

♬ original sound - The Gaudettes

Zdroj: thesun.co.uk, TikTok

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

17:50 Nové bývanie
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:50 Horúce strely 1
19:30 Profesionáli II.
20:30 Van Helsing
15:55 Vraždy v Brokenwoode I.
17:55 Columbo
20:10 Myšlienky vraha IV.
17:40 Šeherezáda – nevypovedané príbehy
18:05 Petronela Jabĺčková
18:20 Najmenší slon na svete
16:25 Philomena
18:10 Tom Sawyer
20:15 Hotel Artemis