Svadbu vonku si užili aj v škaredom počasí: Pomóc! Takto dopadla nevesta s družičkami

Svadbu vonku si užili aj v škaredom počasí: Pomóc! Takto dopadla nevesta s družičkami Zdroj: unsplash.com
Mnohé budúce nevesty snívajú o svadobnej romantike pod holým nebom, no nie vždy sa to podarí podľa ich predstáv. Trošku mimo plánu to dopadlo aj v tomto prípade.

Thajka Phonphimol Arsov (35) vždy túžila potom, že sa bude vydávať vonku a rovnako pod holým nebom chcela aj samotnú veselicu. Krásnu romantiku však narušil silný nárazový dážď a toto je výsledok!

Nevesta na blate

Svadba sa konala v októbri, kedy je Thajsku obdobie dažďov, takže svadobčania mohli predpokladať, že sa to stane. Silný dážď im krížil plány, no družičky nedovolili, aby bolo nevesta kvôli tomu smutná a rozhodli sa, že urobia všetko preto, aby si všetci svadbu užili napriek nepriaznivému počasiu.

Družičky vytiahli nevestu a rozhodli sa, že si s ňou zatancujú rovno v bahne. Bláznili sa tam dovtedy, až kým neboli takmer kompletne zašpinené. Snehovo biela róba nevesty tak ku koncu úplne zmenila svoj odtieň, no nikto to neriešil. Radosť, zábava a pohoda bola v tej chvíli na prvom mieste.

Pozrite sa, ako to na blatovej svadbe dopadlo, vôbec sa nečudujeme, že tieto netradičné svadobné zábery sa stali hitom internetu! Hlavne nech sa ľúbia čo najdlhšie!

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

 

Zdroj: news24.com

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

14:35 Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik
17:00 Neskrotná
19:00 Krimi
15:25 "Kam čert nemůže"
17:10 Áno, šéfe USA VI.
18:10 Áno, šéfe USA VI.
15:55 Policajti v akcii
16:55 Policajti v akcii
18:00 Klamári I.
16:00 Máša a medveď I.
16:10 Ocko hrdina
16:20 Ovečka Shaun I.
14:55 Slunce, seno, erotika
16:50 Hluboká voda
18:45 Asterix a Vikingové