Ľudia sú v šoku, keď zistia, že títo dvaja sú pár a plánujú mať deti: Viete si TO predstaviť?

Ľudia sú v šoku, keď zistia, že títo dvaja sú pár a plánujú mať deti: Viete si TO predstaviť? Zdroj: Profimedia
Na začiatku ich láske nikto neveril, no nemajú chuť presviedčať okolie, že ich city sú úprimné. Namiesto toho sa sústreďujú na svoju budúcnosť.

Iba 20-ročná fotografka Hannah Ennis sa so Samom Pruettom (49) stretla pred rokom v práci a považovala ho za tvrdohlavého a starého chlapa. Vtedy ešte netušila, že medzi nimi preskočí iskra a o pár mesiacov sa zasnúbia...

Babičkou v dvadsiatke

Čím viac času spolu trávili, tým viac zisťovali, koľko toho majú spoločného a to aj napriek takmer 30-ročnému vekovému rozdielu. Keď ich priateľstvo prerástlo v lásku, jednoducho si povedali, že sa jej nebudú brániť. Horšie to však bolo s okolím a s ich rodinami.

Sam má totiž štyri dospelé deti a všetky sú staršie od jeho nastávajúcej. Keďže je tiež niekoľkonásobným starým otcom, z jeho mladučkej priateľky sa stala ich nevlastná babka, čo jej vôbec neprekáža a dokonca si zo svojej novej úlohy vie aj vystreliť.

Zdroj: Profimedia

​Okolie aj ich vlastné rodiny si mysleli, že pôjde iba o krátky románik, Sama obviňovali, že si ulovil „mladé mäsko“ a o Hannah si mysleli, že ide po jeho peniazoch. „Je to smiešne, pretože zarábam dokonca viac ako Sam,“ tvrdí mladučká snúbenica muža, ktorý vyzerá skôr ako jej otec.

Zdroj: Profimedia

„Keď sme sa začali stretávať, počúvala som svoje srdce, cítila som, že moja duša ho potrebuje,“ hovorí mladá žena, ktorá priznáva, že sú aj drobnosti, v ktorých sa úplne nezhodnú, ale nie je to vraj nič zásadné.

Dvojica s veľkým vekovým rozdielom sa plánuje čoskoro vziať a túžia aj po spoločných deťoch. Nuž, ako sa hovorí, láske nerozkážeš! Nech sú teda šťastní!

Zdroj: Profimedia

​ 

Zdroj: au.lifestyle.yahoo.com

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

10:50 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
12:40 TOP STAR
10:50 Letecké katastrofy XIV.
12:00 Profesionáli II.
12:55 Simpsonovci IX.
10:35 Nákupné maniačky
12:00 VLCI
13:00 Ochrana svedkov IV.
10:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
11:10 Medzi nami zvieratkami
11:20 Arthur a Minimojovia
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor
14:15 Lagerfeld - důvěrné