Vyzerajú ako obyčajný šťastný pár, ale... Keď idú po ulici, všetci sa za nimi otáčajú

Vyzerajú ako obyčajný šťastný pár, ale... Keď idú po ulici, všetci sa za nimi otáčajú Zdroj: Profimedia
Mladá dvojica to zo začiatku nemala ľahké, no teraz si už prekvapené pohľady ľudí nevšímajú. Dôležité je, že sa ľúbia a hotovo!

Každý človek má pri výbere partnera určité predstavy a očakávania, no často to v realite dopadne úplne inak. Zaľúbime sa do človeka, ktorý možno nevyzerá dokonalo, no zaujme nás svojou osobnosťou. Táto dvojica vie o tom svoje, pretože na prvý pohľad k sebe možno nepasujú, ale pre nich je podstatné to, ako sa spolu cítia!

Aj spevák Paľo Habera je od svojej krásnej polovičky nižší a absolútne to neriešia!

​Láska je dôležitejšia ako výškový rozdiel

Angličanka Jess Kay (22) a jej priateľ Matthew Brown-King (24) sú neprehliadnuteľní všade, kde sa objavia. Dôvodom je výška mladej ženy, od svojho priateľa je totiž o hlavu vyššia! 

185-centimetrov vysoká žena priznala, že zo začiatku sa vo vzťahu cítila veľmi neisto a dokonca sa s priateľom nechcela držať na verejnosti za ruku, píše Daily Mail.

“Nikdy som nechodila s chlapcom, ktorý by bolo do mňa nižší, ešte aj jeho priatelia si z mojej výšky uťahovali,” spomína Jess, ktorej práve pozorný partner pomohol prekonať tieto pocity.

Zdroj: Profimedia

„Keď som stretol Jess, obaja sme si sadli, ani som si nevšimol jej výšku! Jess bola neistá a plachá a až potom som pochopil, že je to kvôli tomu, že sme výškovo rozdielni," hovorí.

Práve Matthew pomohol svojej láske prekonať nezmyselné predsudky a pohľady ľudí si už vôbec nevšímajú. Veď nakoniec, koľko vysokých modeliek má po svojom boku nižších partnerov, ktorí sú na ne pyšní, no nie?

Zdroj: Profimedia

​Miss Slovensko 2020 sa blíži!

Zdroj: Daily Mail

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
05:20 Súdna sieň
06:10 Súdna sieň
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:30 Nákupné maniačky
06:25 Skutočné príbehy
07:15 Skutočné príbehy
05:00 Zatancuj si s Nely
05:05 Rybičky Flip a Flap
05:15 Tashiho svet
05:35 Nine
07:40 Nanga Parbat
09:35 Věčně mladá