Všimla si, že jej zo šatníka mizne bielizeň: Keď zistila pravdu, takmer skolabovala!

Všimla si, že jej zo šatníka mizne bielizeň: Keď zistila pravdu, takmer skolabovala! Zdroj: Profimedia (ilustračná fotografia)
Život s rodinnými príslušníkmi v dospelosti môže byť požehnaním a prekliatím. Svoje o tom vie aj táto žena, ktorá sa z nepríjemného zážitku nedokáže spamätať.

Žena, ktorá nechcela byť menovaná, sa posťažovala na sociálnej sieti a popísala situáciu, po ktorej dokonca začína prehodnocovať svoj vzťah. Čo by ste na jej mieste robili vy?

Čo na estetickej klinike robila Bibiana Ondrejková so svojimi dcérami?

Ako jej to mohla urobiť?

Mladá žena žila v byte so svojim priateľom, no kvôli komplikovanej situácii v jeho rodine, u seba na čas prichýlili aj jeho mamu a súrodencov. Jej nastávajúca svokra totiž prišla o prácu a preto nastal problém aj s bývaním. Obaja boli ochotní jej bez váhania pomôcť, no netušili, čo bude nasledovať...

Po niekoľkých dňoch si žena všimla, že jej zo zásuvky začali miznúť špeciálne a poriadne drahé podprsenky, ktoré si kupovala kvôli náročnej práci. Dokázali jej totiž okrem hrudníka podporiť aj správnu ochranu chrbtice, s ktorou mala problémy.

Žena zostala absolútne zhrozená, pretože začala podozrievať svojho priateľa, mala obavy, či netrpí nejakou úchylkou. Keď si však všimla, že jej podprsenka vykúka spod trička jej svokry, zostala ako obarená. Budúcej svokry sa priamo spýtala, prečo jej vzala bielizeň, dočkala sa iba úškrnu a stručnej odpovede.

„Nevidím v tom žiaden problém, veď sme obe ženy a nemala som možnosť nakúpiť si nové podprsenky, tak som si ich požičala...“ odvrkla priateľova matka, ktorá sa nenamáhala svoje "požičanie" nikomu ani len oznámiť.

Najhoršie je, že žena nenašla pochopenie ani u svojho priateľa, ktorý si rovnako ako jeho matka myslí, že príliš dramatizuje a je veľmi precitlivelá.

Čo by ste na mieste tejto nešťastnice robili vy?

Zdroj: Profimedia (ilustračná fotografia)

Zdroj: cafemom.com

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD
22:30 Na ulici po opici v žltých šatách
00:35 Nebezpečne námesačná
20:25 Deň nezávislosti
23:20 Komici
02:10 Rasisti
20:10 9-1-1 III.
21:00 9-1-1 III.
21:55 NAJHĽADANEJŠÍ
20:35 Bob a Bobek králiky z klobúka
20:45 Volám sa Caillou V.
21:05 Okido I.
20:15 Altamira
21:55 Old Boy
23:50 Strážce spravedlnosti I.