Najvernejší partneri podľa horoskopu: Muži v týchto znameniach vás tak ľahko nesklamú

Najvernejší partneri podľa horoskopu: Muži v týchto znameniach vás tak ľahko nesklamú Zdroj: unsplash.com
Možno máte partnera, ale nie ste si isté, či je to ten pravý, a možno na svoju lásku stále len čakáte. Pri výbere tej správnej polovičky vám môžu pomôcť aj hviezdy!

Je dokázané, že muži narodení v niektorých znameniach sú náchylnejší na neveru. Naopak, pri mužoch narodených v týchto znameniach, si môžete vydýchnuť.

Umelci neprestali tvoriť ani počas koronakrízy! Čo poviete na tento videoklip?

Akého muža máte po svojom boku? Čaká vás s ním krásna a istá budúcnosť bok po boku, alebo vás svojim správaním časom donúti k ostražitosti a nedôvere?

Títo muži sú najvernejší

Váhy

Pokoj, harmónia, spravodlivosť a vernosť. To všetko ponúka a vyžaduje muž v znamení Váhy. Môžete sa spoľahnúť na to, že vaše manželstvo nevzdá ani v období problémov. Aj keď sa občas stiahne do samoty, vždy príde s riešením, ktoré vám pomôže obom. Ak máte takéto muža pri sebe, držte si ho!

Býk

Ak máte pri sebe muža v tomto znamení, potešíme vás. O Býkovi je známe, že vo vzťahu a v manželstve funguje na sto percent. Zakladá si na dlhých vzťahoch, vernosti, lojalite a stabilite. Býk premýšľa vždy dopredu a prípadné problémy sa snaží vždy riešiť rozumnou cestou bez hádok.

Zdroj: unsplash.com

Rak

Raci sú všeobecne známi svojou schopnosťou milovať až za hrob. Domov a rodina sú pre mužov v znamení Raka najhlavnejšie priority. Ak sa kedysi zamiloval a vzal si vás, len ťažko vás len tak bez dôvodov opustí alebo podvedie.

Panna

Muž v znamení Panny je citlivý, kreatívny a veľmi chápavý. Ak hľadáte životného partnera, ktorý pri vás zostane v dobrom aj v zlom a vždy vás podporí, práve ste ho našli.

Zdroj: unsplash.com

Zdroj: powerofpositivity.com, bleskprozeny.sk

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PROSTŘENO
05:15 NOVÁ ZÁHRADA
05:55 DEDIČSTVO
07:25 Panelák VIII.
05:00 Súdna sieň
05:40 Dovidenia, stará mama! II.
06:15 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
06:30 Hostitel
08:45 Bod zlomu
10:45 Za hranici