Slovenka poriadne naložila milenke svojho manžela: Vyvolala hotový ošiaľ na internete

Slovenka poriadne naložila milenke svojho manžela: Vyvolala hotový ošiaľ na internete Zdroj: ISIFA
Ako by ste reagovali, ak by ste jedného dňa zistili, že vás vaša drahá polovička podvádza? Určite nie tak, ako to urobila táto manželka!

Možno ste sa aj vy ocitli v rovnakej situácii ako táto žena zo stredného Slovenska. Jedného dňa totiž zistila, že ju muž podvádza...

Juraj Šoko Tabaček je opäť súčasťou Inkognita, ktorá môžete sledovať každý pondelok večer na JOJ-ke

​Miesto hnevu a výčitiek si svoje srdce vyliala úplne iným spôsobom a to v jednom fóre na facebooku. Tu svojej sokyni adresovala pár rád, ako sa o jej muža postarať, aby bol spokojný. Jej priznanie valcuje internet a mnohé ženy jej tlieskajú. Páči sa vám?

"Odkaz manželovej milenke v širšom okolí Zvolena. Ďakujem, že si nám pred sviatkami poslala mäso na huspeninu, manžel spravil a prišla celá rodina každému chutilo.Tá mikina, čo si mu kúpila na Vianoce nuž môj muž má iný vkus, hodinky čo od teba dostal cez víkend veľké ako moja dlaň otrasné sú, ale darovanému koňovi na zub nepozerať však? Ešte mu treba spodné prádlo veľkosť L, ponožky vel. 44, zimná bunda by tiež bodla L... Potom ho už iba dotuj. Mohla by si mu platiť alimenty na deti, inak mu hrozí už väzenie, neboj zmákneš 150 eur a môžeš prihodiť nejakú stovečku, aby som ja mohla ísť, pokiaľ je muž u teba, na kozmetiku, kaderníčku atď... Chráň si ho a stráž si ho a hlavne ho nezabudli naďalej dotovať... Žije sa nám vďaka tebe oveľa ľahšie..."

Zdroj: facebook

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:10 Súdna sieň
05:55 Pod povrchom
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:35 DEDIČSTVO
06:20 Kutyil s.r.o.
07:25 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:10 Sníček
05:20 Jahôdka a jej kamaráti I.
05:05 Jezdkyně
06:55 Vyškolena láskou
08:35 Need for Speed