Snúbenec ju prekvapil originálnym darčekom: Keď sa uvidela, takmer pukla od smiechu

Snúbenec ju prekvapil originálnym darčekom: Keď sa uvidela, takmer pukla od smiechu Zdroj: Instagram/pedrocuz
Populárny influencer sa na Instagrame pochválil videom, na ktorom svojej drahej podaroval darček, ktorý sám vymyslel. Nevieme, či toto bude nosiť, ale rozhodne ju pobavil a nielen ju. Pozrite sa na to!

Austrálčan Pedro Cuccovillo Vitola chcel byť výnimočný a svoju nastávajúcu chcel prekvapiť niečím netradičným. Na jeho nápade sa teraz smejú ľudia z rôznych kútov sveta. Čo na to poviete vy?

Nenechajte si ujsť novú šou so Zuzanou Plačkovou InstaQueen už túto stredu o 21:35 na JOJke!

​Pedro vedel, že jeho budúca manželka Patty miluje cestovanie a tiež bikiny a plávanie, akurát za plavky nerada necháva veľa peňazí. Práve z týchto dôvodov jej nechal na mieru vyrobiť dokonalý darček, v ktorom ju na dovolenke rozhodne nikto neprehliadne!

Aby bolo prekvapenie úplne perfektné, priateľke zaviazal oči a poprosil ju, aby si plavky navliekla. Až keď ich mala na sebe, odkryla si oči a pozrela sa do zrkadla. V tej sekunde vybuchla od smiechu! Na celej ploche jednodielnych plaviek bola totiž tvár jej snúbenca a jeho ústa boli dokonca aj na jej pozadí.

Ak si chalan myslel, že takto odradí prípadných “očumovačov” pri bazéne, asi sa prerátal. Tieto bizarné plavky skôr upútajú úplne každého, čo poviete?

Zdroj: metro.co.uk, Instagram

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:35 Krimi
06:00 Noviny TV JOJ
05:40 Súdna sieň
06:30 Súdna sieň
07:45 V zajatí hlbín
05:40 Najšpinavšie domácnosti
06:25 Extrémni žgrloši II.
06:45 Extrémni žgrloši II.
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:10 Sníček
05:20 Jahôdka a jej kamaráti II.
05:40 Zoolander
07:20 Barva vítězství
09:45 Konečně zazvonilo: Příběh za scénou