Budúca nevesta si pýta radu: Čo by ste robili, keby ste zistili TOTO pred svadbou?

Budúca nevesta si pýta radu: Čo by ste robili, keby ste zistili TOTO pred svadbou? Zdroj: unsplash.com (ilustračná fotografia)
Každá žena túži po tom, aby bol jej svadobný deň jedinečný a aby všetko vyšlo v deň D na jednotku. Občas sa však stane niečo, čo by snáď nikto nečakal!

Istá sklamaná budúca nevesta sa obrátila na online fórum Mumsnet, aby jej iné ženy povedali svoj názor na situáciu, ktorá sa jej stala a veľmi ju rozrušila.

​Aj Anetu Pariškovú čaká čoskoro svadba. Vyskúšala si viacero šiat a prezradila, ako budú jej vysnívané vyzerať.

Niektoré páry sa na svojej svadbe držia starých svadobných tradícii, iné si naopak užijú svoj svadobný deň podľa vlastných predstáv. Sú však isté detaily, ktoré platia všeobecne a dodržiavajú ich takmer všetci. Patrí sem aj napríklad tradícia, že ženích by nemal vidieť svoju nastávajúcu v svadobných šatách pred svadbou.

Podraz od družičky

Spomínaná budúca nevesta si bola vyberať vysnívané svadobné šaty so svojou kamarátkou, ktorá jej mala byť na svadbe družičkou. Vyskúšala si množstvo šiat, kým konečne našla tie pravé. Kamarátka ju odfotila, aby videla, či jej naozaj svedčia. Vôbec ju nenapadlo, čo sa stane pár hodín potom.

Družička bola z vybratých šiat pre kamarátku nadšená a fotografiu zverejnila na sociálnej sieti bez toho, aby si vypýtala zvolenie. Nevestu dokonca na fotografii označila, takže bolo jasné, že ju ľahko mohol zbadať nielen budúci manžel, ale aj všetci priatelia a rodina.

Keď to nešťastná žena zistila, okamžite ju žiadala o odstránenie fotografie. Kamarátka ju upokojovala, že ak to jej nastávajúci aj videl, určite zabudne za pár minút, ako šaty vyzerali...

Ľudia vyjadrili nešťastnici podporu a pochopenie a rovnako zostali zhrození, ako jej to dobrá kamarátka mohla urobiť.

Ako by ste na jej mieste zareagovali vy?

Zdroj: unsplash.com

Zdroj: yahoo.com

TV Program

06:55 Noviny TV JOJ
07:45 Lietadlá 2
09:30 Dragonball: Evolúcia
07:00 MOJA PRVÁ DOVOLENKA
08:10 Zvláštne puto
10:35 Buldozér
06:50 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
08:40 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI.
10:05 Bordelári
07:20 Altair v Hviezdnom kráľovstve
07:35 Príšerky zo skúmavky
07:50 Sníček
07:20 O myšce a medvědovi
08:50 Který je ten pravý?
10:35 12 darů do života