Iní by zutekali, on si ju vzal za ženu: Bývalá modelka zostala po nehode znetvorená

Iní by zutekali, on si ju vzal za ženu: Bývalá modelka zostala po nehode znetvorená Zdroj: Facebook/Turia Pitt
Silný príbeh ženy, ktorá prišla o vonkajšiu krásu, ale napriek tomu žije plnohodnotný život, dnes inšpiruje mnohých. Poklonu si však zaslúži aj jej muž, ktorý pri nej stál po celý čas.

Tento skutočný príbeh je dôkazom toho, že pravá láska, ktorú nič nepremôže, existuje!

Turia Pitt a Michael Hoskin sa poznali už od školských čias a Michael už v tom čase vedel, že práve s touto ženou chce stráviť celý život. Vtedy ešte netušil, čo osud pre jeho lásku pripravil, no napriek tomu, čo sa stalo, svoj sľub dodržal.

Zamilovaná dvojica pred osudnou tragédiou...

Najťažšia skúška

V roku 2011 sa Turia zúčastnila ultramaratónu, počas ktorého sa stala obeťou požiaru. Aby si zachránila život, musela prebehnúť rozsiahlym ohňom, ktorý ju obklopoval zo všetkých strán. Mladá žena utrpela vážne popáleniny na 65 percent svojho tela, museli jej amputovať 5 prstov, podstúpila desiatky operácií. Takmer 2 roky musela nosiť kompresné oblečenie a tvár jej zahaľovala maska.

V čase, keď ku tragédii prišlo, bola Turia úspešnou modelkou a športovkyňou a tešila sa zo svojej lásky. Milujúci priateľ ju však neopustil ani po hroznej tragédii a stál pri nej po celý čas.

Láska ju zachránila

Hoci bol osud k Turii mimoriadne krutý, je dnes šťastná a žije úplne plnohodnotný život, a to najmä vďaka svojmu manželovi Michaelovi. Ten ju každý deň navštevoval v nemocnici, bol pre ňu obrovskou psychickou podporou. Keď sa jej stav aspoň čiastočne zlepšil, požiadal dokonca svoju lásku o ruku.

„Po hroznom incidente a po pekle, ktorým si musela prejsť, vyšla na povrch jej skutočná krása. Je to stále to dievča, do ktorého som sa zamiloval,“ venoval krásne slová svojej láske.

Dieťa ako najväčší dar

Táto milujúca sa dvojica sa už druhý rok teší zo synčeka, o ktorom hovoria, že je zázračným dieťaťom

Mladí rodičia boli z počatia bábätka šťastím bez seba, pretože ho vôbec neočakávali. Popáleniny, ktoré Turia utrpela, boli natoľko rozsiahle, že pár skôr rozmýšľal o adopcii. Keď však otehotnela a porodila zdravého krásneho chlapčeka, zažívali dokonalé šťastie, o akom ani nesnívali. 

Rodinka si žije krásny a šťastný život, Turia sa nielen prestala skrývať, ale objavila sa dokonca aj na titulkách niekoľkých časopisoch, vydáva knihy a motivuje mnoho ľudí s podobným osudom, aby sa nevzdávali!

Úžasná a silná žena! Držíme jej palce!

View this post on Instagram

My love for you is illimitable 💙

A post shared by Turia (@turiapitt) on

View this post on Instagram

The story of Hakavai’s birthday - link in bio 💙

A post shared by Turia (@turiapitt) on

View this post on Instagram

June 13, 1923: Vegemite hits Australian stores for the first time. May 17, 1964: Aussies Midget Farrelly and Phyllis O’Donnell take out first place at the very first world surfing championship. January 4, 1991: Thousands of rock carvings dated between 36,000 and 45,000 years are found in South Australia - making them some of the oldest surviving artworks in the world. May 14, 1997: Susie Maroney became the first person to swim unassisted from Cuba to Florida. September 25, 2000: Cathy Freeman won Olympic gold. There are so many great dates and moments in our history to celebrate. And we should celebrate this incredible country. But if we want to be an inclusive nation that elevates our indigenous culture and celebrates diversity, we need to change the date. #changethedate #alwayswasalwayswillbe

A post shared by Turia (@turiapitt) on

Zdroj: newidea.com.au, blesk.cz

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

12:25 TOP STAR
12:45 INKOGNITO
14:00 NIKTO NIE JE DOKONALÝ
12:25 NA CHALUPE
13:35 Prvé oddelenie
14:05 Prvé oddelenie
11:55 UHÁDNI MÔJ VEK
12:50 Hawaii 5.0 VIII.
13:45 Kosti
12:35 Dobrodružstvá Bolka a Lolka
12:45 Bob a Bobek králiky z klobúka
12:55 Knihy od Stonožky
11:10 Dvě svatby
12:50 12 darů do života
14:55 Hluboká voda