Zúrivá žena sa pomstila lenivému mužovi: Jej nápad vás dostane do kolien!

Zúrivá žena sa pomstila lenivému mužovi: Jej nápad vás dostane do kolien! Zdroj: Instagram
Aj vás poriadne vytáča, keď neviete, čo máte v domácnosti robiť skôr a váš muž si leží spokojne vyvalený na gauči? Použite nápad tejto matky, ktorý sa stal hitom internetu!

Známa blogerka a mama Karen Alpert sa pochválila, ako sa mužovi odplatila za jeho lenivosť. Kým ona nič nestíhala, on si ležal niekoľko hodín na gauči. No povedzte, ktorú ženu by toto nenaštvalo?

Karen zverejnila svoju odplatu na svojej facebookovej stránke Baby Sideburns a jej nápad sa stal okamžite virálnym. Čo také manželovi vyviedla?

Dokonalá pomsta!

Karen poslala manžela na nákup, ale keďže bola poriadne napálená, nedala mu taký úplne bežný zoznam. Na papierik mu napísala produkty, ktoré vlastne vôbec neexistovali, aby sa v tej predajni trošku zapotil...

Na zozname sa nachádzalo napríklad 3% mlieko, jahody bez semienok, beztukový humus, pšeničné tenké dolky v modrej škatuli, mäknúci syr, extra light cola ("to je novinka, musíš sa popýtať predavačiek"), nesolená smotana, organické koláčiky a podobne...

Karen v príspevku nezabudla podotknúť, že „úplne omylom“ si na tú chvíľu vypla mobil, lebo vedela, že by jej manžel zavolal hneď pri prvej veci, ktorú by nevedel nájsť.

Čo myslíte, ako by reagoval na takúto pomstu váš muž či partner?

Zdroj: mamamia.com.au

TV Program

17:30 NOVINY
17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
17:35 Knight Rider
18:35 V divočine s Bearom Gryllsom
19:40 ŽREBOVANIE
16:55 Klamári II.
17:55 Súdna sieň
18:55 Súdna sieň
17:25 Agi Bagi II.
17:40 Strážca vesmíru Roger
17:50 Rapotáčik 2
16:15 Zátah
18:30 Muž, který se směje
20:15 Pohanský král