Zúrivá žena sa pomstila lenivému mužovi: Jej nápad vás dostane do kolien!

Zúrivá žena sa pomstila lenivému mužovi: Jej nápad vás dostane do kolien! Zdroj: Instagram
Aj vás poriadne vytáča, keď neviete, čo máte v domácnosti robiť skôr a váš muž si leží spokojne vyvalený na gauči? Použite nápad tejto matky, ktorý sa stal hitom internetu!

Známa blogerka a mama Karen Alpert sa pochválila, ako sa mužovi odplatila za jeho lenivosť. Kým ona nič nestíhala, on si ležal niekoľko hodín na gauči. No povedzte, ktorú ženu by toto nenaštvalo?

Karen zverejnila svoju odplatu na svojej facebookovej stránke Baby Sideburns a jej nápad sa stal okamžite virálnym. Čo také manželovi vyviedla?

Dokonalá pomsta!

Karen poslala manžela na nákup, ale keďže bola poriadne napálená, nedala mu taký úplne bežný zoznam. Na papierik mu napísala produkty, ktoré vlastne vôbec neexistovali, aby sa v tej predajni trošku zapotil...

Na zozname sa nachádzalo napríklad 3% mlieko, jahody bez semienok, beztukový humus, pšeničné tenké dolky v modrej škatuli, mäknúci syr, extra light cola ("to je novinka, musíš sa popýtať predavačiek"), nesolená smotana, organické koláčiky a podobne...

Karen v príspevku nezabudla podotknúť, že „úplne omylom“ si na tú chvíľu vypla mobil, lebo vedela, že by jej manžel zavolal hneď pri prvej veci, ktorú by nevedel nájsť.

Čo myslíte, ako by reagoval na takúto pomstu váš muž či partner?

Zdroj: mamamia.com.au

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

12:25 TOP STAR
12:45 INKOGNITO
14:00 NIKTO NIE JE DOKONALÝ
12:25 NA CHALUPE
13:35 Prvé oddelenie
14:05 Prvé oddelenie
11:55 UHÁDNI MÔJ VEK
12:50 Hawaii 5.0 VIII.
13:45 Kosti
12:25 Krtko
12:35 Dobrodružstvá Bolka a Lolka
12:45 Bob a Bobek králiky z klobúka
11:10 Dvě svatby
12:50 12 darů do života
14:55 Hluboká voda