Oblačno
25°
Bratislava
Zina
21.5.2024
Najhoršia pomsta za neveru: Nechala ho prísť pred oltár a potom TO prišlo!
Zdielať na

Najhoršia pomsta za neveru: Nechala ho prísť pred oltár a potom TO prišlo!

Zdroj: Profimedia (ilustračná fotografia)

Mal to byť najkrajší deň v jej živote, žiaľ, dopadlo to úplne inak. Toto by na vlastnej koži nechcela zažiť žiadna žena!

Casey a Alex tvorili šťastný pár krásnych šesť rokov a potom sa rozhodli, že sa vezmú. Vysnívaná svadba nakoniec dopadla tak, ako to absolútne nikto nepredpokladal.

„Okamžite, ako sme sa stretli, cítila som, že je to ON! Zamilovali sme sa do seba, naše rodiny sa spriatelili a ja som verila, že budeme spolu šťastne žiť na veky,“ spomína mladá žena, ktorej sa život v sekunde obrátil hore nohami.

Odhalenie tesne pred svadbou

Casey bola trochu nervózna aj nedočkavá, ich deň D sa totiž nezadržateľne blížil. Večer pred svadbou sa išla odreagovať na drink s kamarátkami, keď zrazu dostala sms-ku z neznámeho čísla, ktorá všetko zmenila.

Žena, ktorá jej napísala, bola milenkou jej nastávajúceho. Po zaslaní fotografií a spoločných konverzácií, a to dokonca tesne pred ich svadbou, napísala už len jedinú vetu. “Skutočne sa chceš vydať za tohto muža?”

Casey zostala ako obarená, ale pri prezeraní a čítaní dôkazov si pospájala momenty z ich spoločného života a ihneď vedela, že to nie je výmysel, ale krutá pravda.

Profimedia

​Najhoršia pomsta za neveru

Asi väčšina žien by sa po takomto zistení zosypala a okamžite svadbu zrušila. Casey mu to však nechcela uľahčiť.

Iba najbližšie priateľky vedeli o pláne, ktorý si prichystala. V svadobný deň sa obliekla do pripravených šiat a nádherne upravená prechádzala uličkou pred oltár, kde ju čakal vysmiaty snúbenec. Vtedy sa Casey obrátila smerom k hosťom a oznámila im, že svadba sa nekoná!

Pred všetkými hosťami potom prečítala správy, ktoré si vymieňal so svojou milenkou, aby vedeli a pochopili, čo sa stalo. Snúbenec zostal ako obarený, nezmohol sa ani na jediné slovo a s hanbou sa vytratil preč.

Casey hostinu nezrušila, so svojimi priateľmi si užila pekný večer, ktorému dala názov – Oslava úprimnosti.

Poznáte tiež nejaký prípad, kedy snúbenci zrušili svadbu na poslednú chvíľu? Napíšte nám, ako by ste zareagovali vy!

Profimedia (ilustračná fotografia)

Súvisiace články

Najčítanejšie