Magická svadobná FOTO obletela celý svet: Čarovnejšiu momentku ste ešte nevideli!

Magická svadobná FOTO obletela celý svet: Čarovnejšiu momentku ste ešte nevideli! Zdroj: Ian Christmann /Catalyst Photography
Tak toto sa len tak nepodarí! Nečakaní hostia, ktorí sa objavili na zábere mladomanželov, spravili zo svadobnej fotografie virálny hit.

Profesionálny fotograf Ian Christmann zažil pri práci už mnoho nečakaných príhod, ale na svadbu tohto páru rozhodne nikdy nezabudne.

Keďže Erick a Lauren pracovali vo filmovom biznise, jednoznačne sa zhodli, že celú svadbu a rovnako aj fotografie chcú mať výnimočné a umelecky ladené. Vybrali si fotografa Christmanna a to ešte netušili, že vďaka nemu získajú naozaj jedinečnú pamiatku na svadobný deň.

Svadba sympatickej dvojice sa konala na farme ich rodinného priateľa. Na obrovskom pozemku s nádhernou prírodou sa nachádzalo aj niekoľko divokých jeleňov a sŕn, ktoré sa vynorili z lesa práve vo chvíli, keď sa mladomanželia fotili.

Fotografovi sa podaril naozaj geniálny záber. Keď stlačil spúšť, jelene a srnky, ktoré stáli v pozadí páru, zdvihli hlavy a všetky naraz sa pozreli do objektívu.

Hoci fotografia vznikla už dávnejšie, pre fotografa Christmanna je stále najúspešnejšou, pretože si na sociálnych sieťach získala viac ako 3 milióny lajkov.

Naozaj výnimočný záber, však?​

(Kliknite pre zväčšenie)

Zdroj: Ian Christmann /Catalyst Photography

Zdroj: abcnews.go.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 Súdna sieň
05:00 Cestovanie v čase
05:20 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME
05:50 Súdna sieň
05:00 Súdna sieň
05:50 Panelák
06:35 Profesionáli III.
05:10 Ferdo Mravec
05:35 Jahôdka a jej kamaráti II.
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:30 O myšce a medvědovi
07:05 Kdybych měl křídla
08:45 Lásce v patách