Rytmus požiadal Jasminu o ruku: TOTO má byť zásnubný prsteň?

Rytmus požiadal Jasminu o ruku: TOTO má byť zásnubný prsteň? Zdroj: Instagram
Stačilo len pár mesiacov na to, aby zamilovaný raper pokľakol pred svojou láskou Jasminou. Ako to celé prebiehalo? Samozrejme, veľmi romanticky!

Zdá sa, že Rytmus ešte nikdy nebol taký zamilovaný ako teraz. Od začiatku vzťahu s Jasminou, ktorý trvá len pár mesiacov, sociálne siete zaplavuje romantickými fotkami a vyznaniami.

Hoci si niektorí mysleli, že ich veľká láska po chvíľke spľasne, nestalo sa tak. Naopak! Rytmus svoju Jasminu požiadal o ruku a tá povedala áno!

Zdroj: Instagram

​„Staneš sa ženou môjho života? Povedala ÁNO. Stalo sa tak, v Bosne/Tuzle, okolo polnoci na jej obľúbenom mieste. Do poslednej sekundy netušila, že som ten prsteň od štvrtka nosil pri sebe. Bolo to krásne, emočné a tak prirodzené. Na tento moment som čakal celý život a poviem vám tak, že pokľaknúť pred ženou svojho života a požiadať ju o ruku, je neopísateľne najkrajší pocit, aký som zažil,“ vyznal sa na Instagrame. A ako vyzerá prsteň všetkých prsteňov? Nenápadne! Rytmus sa v minulosti netajil, že miluje masívne a drahé šperky, ktoré na verejnosti aj rád prezentoval. Preto je prekvapením, že pred svojou vyvolenou pokľakol s naozaj jednoduchým snubákom. Zdá sa však, že to je Jasminim štýl a na obrovské šutre si nepotrpí.

Zdroj: Instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25 ŠPORT
19:45 Profesionáli VIII.
20:40 Tučné babenky
22:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
19:00 Súdna sieň
20:10 Kosti IX.
21:00 Hawaii 5.0 VI.
19:40 Sníček
20:00 Príbehy dvoch myší II.
20:25 Robošváb III.
18:10 Kid
20:15 Síla života
22:25 Café Society