Dojímavé vyznanie Čírovej: Povedala TO narovinu pred celým národom

Dojímavé vyznanie Čírovej: Povedala TO narovinu pred celým národom Zdroj: Instagram
Hoci sa Mária Čírová častokrát na verejnosti nevyznáva zo svojich pocitov, ktoré chová k manželovi, nedávno urobila výnimku. Svedčí o tom aj jej vyznanie, v ktorom opísala svoje najintímnejšie pocity.

Mária Čírová s Mariánom Kachútom sú už desať rokov spolu, z toho rok ako manželia.

Je to len pár dní, čo oslávili prvé výročie sobáša a speváčkin manžel si pre krásku pripravil naozaj originálny darček. Ak by ste čakali nejaké hodnotné šperky, šaty alebo dovolenky, ste na omyle. Mária si priala niečo úplne iné, čo by potešilo asi každého.

Zdroj: Instagram

​„Nikdy ti to nezabudnem Marián Kachút, že si nám dovolil urobiť si po toľkých rokoch SKUTOČNÉ prázdniny!!!! Cítim, že občas je to viac než potrebné, nechať ten pracovný kolotoč, odísť od všetkého a od všetkých a len tak byť. Sami pre seba, so svojimi deťmi, hrať sa (mohla by som si otvoriť požičovňu hier, máme ich toľkooo!!!), smiať sa, skúmať, bicyklovať, variť (bez stresu!!), hojdať sa na hojdačke, jašiť sa v bazéne, opekať, čítať si, stretnutia s priateľmi (s niektorými po veeeľmi dlhom čase!!), zistiť večer, že sme v pyžame?!!!........ Aaaach. Bolo to také OSVIEŽUJÚCE pre moju dušu. Byť s vami a pre vás. Mať vás pokope doma. Milujem vás, ste moje všetko,“ vyznala sa speváčka.

 

Zdroj: Instagram

View this post on Instagram

Nikdy ti to nezabudnem @mariankachut ze si nam dovolil urobit si po tolkych rokoch SKUTOCNEE prazdniny!!!! Citim, ze obcas je to viac nez potrebne nechat ten pracovny kolotoc, odist od vsetkeho a od vsetkych a len tak byt. Sami pre seba, so svojimi detmi, hrat sa (mohla by som si otvorit pozicovnu hier, mame ich tolkooo!!!), smiat sa, skumat, bicyklovat, varit (bez stresu!!), hojdat sa na hojdacke, jasit sa v bazene, opekat, citat si, stretnutia s priatelmi (s niektorymi po veeelmi dlhom case!!), zistit vecer ze sme v pyzame?!!!........ Aaaach. Bolo to take OSVIEZUJUCE pre moju dusu. Byt s vami a pre vas. Mat vas pokope doma. Milujem vas, ste moje vsetko. 🍀🍀🍀 . #prazdniny #pracovnevolno #darodmanzela 🎁 #desatrokovspolu #vyrocie !!! #medovetyzdne #rodinapokope #najkrajsieprazdniny

A post shared by MÁRIA ČÍROVÁ (@mariacirova) on

Zdroj: Instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 Súdna sieň
05:00 Cestovanie v čase
05:20 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME
05:50 Súdna sieň
05:00 Súdna sieň
05:50 Panelák
06:35 Profesionáli III.
05:10 Ferdo Mravec
05:35 Jahôdka a jej kamaráti II.
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:30 O myšce a medvědovi
07:05 Kdybych měl křídla
08:45 Lásce v patách