Tešili sa na prvú dovolenku, po prílete sa museli vrátiť: Toto sa môže stať aj vám!

Tešili sa na prvú dovolenku, po prílete sa museli vrátiť: Toto sa môže stať aj vám! Zdroj: Profimedia
Zaľúbenci sa neuveriteľne tešili na prvú spoločnú dovolenku, ich radosť sa však po krátkej chvíli skončila a museli sa vrátiť domov. Na toto si dávajte veľký pozor!

27-roční Lewis Mundy a Kimberley Floyd sa vybrali stráviť dovolenku na grécky ostrov Kos, kde aj šťastlivo doleteli. Ďalej, ako na letisko, sa však nedostali.

Toto by ste zažiť nechceli!

Dvojica pochádzajúca z Londýna sa týždňovej dovolenky v päťhviezdičkovom hoteli Atki na ostrove Kos nevedela dočkať. Keď nastúpili do lietadla, pasy si vložili do priehľadných vreciek pred sebou, aby ich mali na očiach a počas letu oddychovali pri sledovaní filmu.

Počas letu na vysnívanú dovolenku si stihli spraviť spoločnú selfie. Vtedy ešte netušili, že to bude ich jediná spomienková fotografia.

Zdroj: Profimedia

Keď vystúpili z lietadla a vybrali sa do letiskovej haly počkať na batožinu, uvedomili si, že pasy nechali zastrčené v priehradkách na časopisy. „Okamžite sme sa vrátili a prosili sme, aby nás pustili späť do lietadla, z ktorého sme vystúpili. Personál nás dnu nepustil, ale letušky sľúbili, že skontrolujú lietadlo,“ cituje Kimberley denník The Sun.

Jedna z letušiek páru oznámila, že ich pasy sa v lietadle nenašli a že sa musia okamžite vrátiť späť. Dvojica ešte stále dúfala, že sa situácia vyrieši a ich pasy sa nájdu, ale najbližším letom boli donútení vrátiť sa domov.

Najhoršie na celej situácii bolo to, že mladým zaľúbencom nevrátili za zaplatený pobyt žiadne peniaze, pretože o dovolenku prišli vlastnou chybou. Ak sa chystáte počas leta vycestovať do zahraničia, spomeňte si na tento príbeh a doklady si nikdy nenechávajte mimo osobnej batožiny!

Zdroj: thesun.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

12:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - TO NAJ...
14:25 POLICAJTI V AKCII
15:25 POLICAJTI V AKCII
13:10 Simpsonovci XXVI.
13:40 Simpsonovci XXVI.
14:10 ZOO
13:00 Dr. House VI.
14:00 Policajt z L.A.
15:00 Policajt z L.A.
13:20 Krtko
13:50 Policajná hliadka
14:20 Robošváb IV.
13:35 Děda nebo trenér
15:05 Slunce, seno, erotika
17:05 Království surikat: Příběh začíná