Verešová ukrýva svojho staršieho manžela doma: Vieme prečo a tu je dôkaz!

Verešová ukrýva svojho staršieho manžela doma: Vieme prečo a tu je dôkaz! Zdroj: Facebook/Andrea Verešová
Ona rada dráždi fotkami v ultramini šatách lebo bikinách, no ani jej polovička nie je na zahodenie. Pýši sa tehličkami na bruchu a dokonale vyšportovaným telom.

Dvojica je spolu už viac ako desať rokov, majú dve deti, harmonické manželstvo bez škandálov a žijú si rozprávkový život.

Andrea Verešová a Daniel Volopich sa môžu pochváliť aj naozaj luxusnými telami. O slovenskej modelke je známe, že miluje šport, jogu a pravidelne cvičí. Rovnako dáva prednosť zdravej strave. A je to na nej aj vidieť. Ako jedna z mála celebrít si môže obliecť hocičo a vždy bude vyzerať perfektne.

 

Zdroj: Instagram

​Rozhodne zle na tom nie je ani jej polovička Daniel. Hoci sa na verejnosti ruka v ruke často neukazujú a aj na rodinných fotkách, ktoré Verešová zverejňuje na Instagrame väčšinou chýba, má sa čím pochváliť. Ku Dňu otcov Andrea zverejnila Danielovu fotku z archívu, na ktorej má len obtiahnuté plavky. Volopich má aj po päťdesiatke top postavičku plnú svalov a už na prvý pohľad je jasné, že na sebe maká, aby držal krok so svojou mladšou polovičkou. Pri pohľade na jeho vyšportované telo veru poskočí srdiečko viacerým ženám.

Zdroj: Instagram

Zdroj: instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:15 Fakty a fikcie II.
05:55 Prvé oddelenie II.
06:20 Prvé oddelenie II.
05:20 Profesionáli VIII.
05:55 TIPOS INFO
06:00 Kutyil s.r.o. II.
05:10 Sam a Max
05:35 Lovci drakov
06:00 Rozprávky z machu a papradia
06:20 Náhradní plán
07:55 Všechno, co si přeje
09:30 Lagerfeld - důvěrné